Čikāgas pagrabu un klubu mūsdienu skanējums

Ansis Roze , 27.04.2009., 15:48

Svaigu vinilplašu smarža vien mūsdienu klubu dzīvē jau ir retums.

visus tos, kam ir interese pēc tālā krasta mūzikas, un visus tos, kas vēl as izzināt to, Jack-in-house aicina 9.maija vakarā dzirdēt Čikāgas pagrabu un klubu mūsdienu skanējumu klubā "Metro", Kr.Barona un Merķeļa ielu stūrī.

Visa vakara garumā svaigāko un gardāko house mūzikas selekciju Jums sniegs dj Luxintelligent un radoši-darbīgās brigādes Soul n Movement dj Rudice. Labākam ballītes noskaņojumam un brīvākas atmosfēras radīšanai aicinām Jūs saglabāt savu būtību arī izskatā – "špiļkas" un reperu "kepkas" neiesakām vilkt tiem, kam tas traucē justies ērti un lai Jūs nenodarbinātu savu prātu ar kāda cita sevis atveidošanu, bet atpūstos savu draugu lokā tā, kā Jūsu sirds to liek!

Pasākums sāksies līdz ar saulrietu un līdz 23.00 var ierasties bārā pēc ierastā tarifa – par brīvu, tomēr kā atgādinājums, ka plates mūsdienās joprojām kaut ko maksā, pēc 23.00 ieejas maksa būs ļoti simboliska un pietiekoši demokrātiska - 1 lats.

Uz tikšanos ar house mūzikas dzimtās puses skanējuma stila domubiedriem 9.maija vakarā, klubā "Metro".
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Great web site you have got right here. Also visit my web page - %anchor_text (https://cinemay.io/)

Lindsey

Оказываем услуги по доставке контейнерных грузов в Россию из Китая, Кореи, Тайваня, Гонконга, Индии, Малайзии, Сингапура, США. Осуществляем таможенное оформление грузов. Здесь бываю редко, прошу писать на почту trade@fetec.ru

Charlesdaymn

Salamat Dok February 16 2019 HD Full Replay https://pinoydula.su/episode/salamat-dok-february-16-2019-hd-full-replay/ - Watch Todays's Episode!

Walternugienāktreģistrēties