Čellu rokgrupa “Melo-M” koncertē Losandželosā

Jānis Penka, 21.05.2007., 23:41

Čellu trio “Melo-M” mūziķi nupat devušies teju divas nedēļas ilgā koncertceļojumā uz ASV, kur sniegs vairākus koncertus Losandželosas klubos.

“Melo-M” laikā no 22. līdz 29.maijam sniegs sešus koncertus Losandželosas klubos “Bordello”, “Tangier”, “The Mint”, “Temple Bar” un citur. Gaidāmie koncerti būs amerikāņu publikai. grupa “Melo-M”

“Šie koncerti būs loģisks turpinājums pagājušā gada tūrei. Pērn februārī mēs devāmies uz Ameriku muzicēt turienes latviešu kopienai. Toreiz radās iespēja uzspēlēt arī pāris klubos amerikāņu publikai. Ne reizi vien uzklausījām aicinājumus braukt ciemos atkal. Izrādījās, ka tie nebija tikai tukši komplimenti, jo tagad atgriežamies Losandželosā ar daudz plašāku koncertu sēriju, turklāt gada laikā arī mūsu repertuārs kļuvis bagātāks,” pirms došanās uz ASV teica “Melo-M” vadītājs Kārlis Auzāns.

Jau drīz pēc atgriešanās no ASV “Melo-M” Latvijā laidīs klajā jaunu albumu, kurā būs iekļautas daudzu pasaulē populāru dziesmu versijas trim čelliem. Skaņdarbu klāsts solās būt plašs – no “The Beatles” līdz disko hītiem, filmu mūzikai un pat islandiešu grupas “Sigur Ros” skaņdarba versijai.

Jaunajā “Melo-M” albumā gaidāmi arī citi pārsteigumi – kopdarbi ar Intaru Busuli un savulaik ļoti populārās disko mūzikas grupas “Boney M” dalībnieci Meiziju Viljamsu.

“Melo-M” pēdējā laikā ir viena no visaktīvāk ārzemēs koncertējošām latviešu grupām, jo koncertceļojumos ārpus Latvijas robežām trio bieži dodas pat vairākas reizes mēnesī. Ārzemju tūres notiek gan sadarbības ar Valsts tūrisma attīstības aģentūru rezultātā, gan pateicoties starptautiskai interesei par savdabīgo čellistu ansambli.

Informāciju par grupas gaitām un nākotnes iecerēm, kā arī plašu foto un video kolekciju var atrast arī nesen izveidotajā interneta lapā www.melo-m.lv.

2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
deni2s, 22.05.2007. 11:23:34
Komentāra reitings: -1.03

Melnas zeķes baltās kurpēs? Mati?! Labi, ka man nav viņu stilists :D

jānis, 22.05.2007. 13:04:04
Komentāra reitings: 0

Savs stils jāietur. ;)
Malači džeki, veiksmes!! ;)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
uF3vQ2zA6 cI4dC5hE9 tK1zE6vM3 tG7lS7kN7 mN1oI5wM4

Flossie

fM4gG3rT7 qD8oF7iW5 bI9fJ9sD5 nC2zB6gF5 bQ7fU5yL7

Jani

Edwardbugienāktreģistrēties