"Cacophonics" dzimšanas dienas koncerts

Ingus Sala, 28.11.2009., 15:28

5. decembrī, klubā "Depo" Latvijas vecākā aktīvi pastāvošā pop punk grupa "Cacophonics" atzīmēs 7 gadu pastāvēšanas jubileju.

Pašu grupas dalībnieku organizētais nu jau tradicionālais pasākums notiks ceturto gadu pēc kārtas, un otro reizi – klubā "Depo". Koncertā kopā ar "Cacophonics" piedalīsies arī grupas "Mango", "In The Box" un "Mismach".

Pēdējā gada laikā "Cacophonics" aktīvas koncertēšanas vietā ir vairāk laika veltījuši darbam pie jaunām dziesmām mēģinājumu zālē, tikuši pie jauna bundzinieka, kā arī pabeiguši savu pirmo videoklipu.

Grupas sastāvs gada laikā ir mainījies veselas trīs reizes, un jubilejas pasākumā pirmo reizi tiks atskaņotas trīs jaunas dziesmas, katra no tām tapusi sadarbībā ar citu bundzinieku. Jaunais sastāvs attiecīgi tiks oficiāli prezentēts šajā koncertā, taču dziesmas virtuālajā vidē varēs dzirdēt jau janvāra vidū.

Pasākumā arī tiks prezentēts grupas videoklips dziesmai "Currency of dreams". Darbs pie klipa ar pārtraukumiem ildzis nepilnu gadu, un tajā ir izmantoti materiāli no "Cacophonics" 6 gadu dzimšanas dienas pasākuma, kā arī tās koncertiem šā gada lielākajos vasaras alternatīvās mūzikas festivālos.

Dzimšanas dienas koncertu grupa velta visiem tās draugiem, atbalstītājiem, kā arī muzikālajām autoritātēm 7 gadu garumā, kam par godu grupa ir parūpējusies par īpašu dzimšanas dienas atribūtiku, kā arī atbilstoši retrospektīvu atmosfēru un koncertprogrammu.

Ar "Cacophonics" koncertā uzstāsies arī pēdējā laikā aktīvi koncertējošā ska grupa "Mango", kas šobrīd strādā pie sava EP un videoklipa. Otri pasākuma viesi būs pankroka apvienība "In The Box", kas šā gada vasarā izdeva savu pirmo EP plati "Stacy". Koncertā arīdzan uzstāsies pop punk grupa "Mismach", kuru singls "Dāvana" kopš novembra sākuma ir klausāms Latviešu radio ēterā. Savukārt kluba deju zālē ballīte pankroka garā turpināsies vēl ilgi pēc koncerta beigām.

Tātad, viss notiek sestdien, 5. decembrī plkst. 22:00 klubā Depo. Ieeja – par brīvu!
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
AnRoq1, 28.11.2009. 16:02:18 (ip:90.130.169.57)
Komentāra reitings: 1

Gaidu video!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
собака шувалова https://drive.google.com/file/d/1DyujC8cWDSBovpIZhNfwSXLo-lz5yIhT/preview

Khusi Kumari

Добрый день. Если у вас возникла необходимость по выгодной цене узнать о , то вы сделаете правильный выбор посетив наш сайт в нашем интернет магазине.У нас огромный выбор матариалов для вашей крыши.Звоните +375 29 533 70 70 mts +375 44 533 70 70 vel !

RodneyBat

erectile function after prostate surgery

ed drugsienāktreģistrēties