Borderrock – jau sesto gadu latvieši un igauņi uz vienas skatuves

Tūrisma informācijas biroja vadītāja Ance Empele, 03.08.2009., 17:05

Sestdien, 8.augustā plkst.15:00 jau sesto gadu latviešu un igauņu grupas lauzīs robežas Latvijas un Igaunijas festivālā "Borderrock", kas tradicionāli notiek Latvijas pierobežā – Valkas brīvdabas estrādē.

Festivālā piedalīsies 13 grupas no Latvijas un Igaunijas, darbosies radošā darbnīca, kā arī 2 DJ teltis.

Tā kā festivāls "Borderrock" kopā pulcina grupas no Latvijas un Igaunijas, tas ļauj iepazīt atšķirīgo mentalitāti un kultūru. Festivāls sniedz ieskatu ikdienā ēnā paliekušajai mūzikas plūsmai, kas nav orientēta uz populārās un komercmūzikas virzieniem un dod iespēju uzzināt, kas notiek abu valstu underground mūzikā.

Festivālā Borderrock šogad piedalīsies "Bagi–ra", "Monologs divatā", "Basta", "Tumors", "Židrūns", "StandArt" un "Neprodukts" no Latvijas, kā arī "Crimson", "Echo Plant", "Saterios", "Ans.Andur", "The Flowers Of Romance" un "She walks drunk" no Igaunijas. Klausītājus priecēs DJ`i divās teltīs – PA, K Kut Man, Chupachups, Tomtom, Volt, Fanatic, Vecais metējs, 2B, Deelis, Slavco, Mednis un Dexpistols. Pasākuma laikā darbosies arī radošā darbnīca, veikaliņš no Latviešu mākslas un dizaina interneta veikala www.mo.lv. Festivāla teritorijā atradīsies telšu pilsētiņa un bufete. Ieejas maksa Ls 5,-.

Festivālu organizē Valkas pilsēta un Valkas Tūrisma informācijas birojs, sadarbībā ar mūziku mīlošajiem brīvprātīgajiem entuziastiem.

Atbalstītāji – Valkas pilsēta un Valgas pilsētas valde. Borderrock draugi: Ceptuve.lv, radio Naba, radio SWH, radio Valka, Super Getto, Ritmika, Jet Operation, Unfinished Skyscraper un Oger.

Plašāku informāciju par grupām un Dj`iem, kā arī par festivālu var atrast festivāla mājas lapā www.borderrock.lv.

Tiekamies 8.augustā plkst.15:00 Valkas brīvdabas estrādē – roku rokā ar roku uz Valku!


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Como se llamo esto i am from SPAIN

killBlozy

Como se llamo esto i am from SPAIN

killlaw

Thanks for finally talking about > Mašīnas man patīk electric fire suites</a>

Reinaienāktreģistrēties