Paziņoti boms.lv akcijas "Nosaki dziesmas cenu pats!" laureāti!

Jānis Polis, 13.07.2007., 18:17

Trešdien, 11. jūlijā, īpašā pasākumā "Radio Bārā" tika paziņoti un apbalvoti sabiedrības "Tilde" audiovizuālā satura veikala boms.lv rīkotās akcijas "Nosaki dziesmas cenu pats!" laureāti – akcijas laikā visvairāk lejupielādēto dziesmu izpildītāji.

Par visvairāk lejupielādēto tika atzīta grupa "Dzelzs Vilks". Pirmo desmit vietu ieguvēji saņēma īpašas balvasboms.lv no sabiedrības "Tilde" un "Parex bankas".

Otrajā vietā ierindojās grupa "Otra Puse", bet trešajā "Pienvedēja Piedzīvojumi". Vēl starp desmit akcijas laikā vislejupielādētāko dziesmu izpildītājiem iekļuva: "Gain Fast", Lauris Reiniks, Latvijas Radio koris, "Hospitāļu iela", Roberts Gobziņš, Fēlikss Ķiģelis un "Melo-M".

"Mums tas bija liels un patīkams pārsteigums, nebijām cerējuši iegūt kādas balvas. Par to paldies atbalstītājiem. Boms.lv gribu vēlēt veiksmi, pārdodot arvien vairāk legālās mūzikas," pēc pirmās vietas iegūšanas prieku neslēpa Juris Kaukulis no grupas "Dzelzs Vilks".

Akciju "Nosaki dziesmas cenu pats!" boms.lv rīkoja sadarbībā ar Latvijas mūzikas izdevējiem un "Parex banku". Tās laikā no 7. līdz 17. jūnijam ikvienam veikala apmeklētājam tika dota iespēja pašam izvēlēties cenu, par kuru iegādāties un lejupielādēt sevi interesējošās dziesmas. Akcijas laikā mūzikas izdevniecības neieturēja savu peļņas daļu, savukārt visus autortiesību maksājumus sedza sabiedrība "Tilde", tādēļ visi iegūtie līdzekļi nonāca tieši pie dziesmu izpildītājiem. Kopumā šajās dienās boms.lv apmeklēja vairāk nekā 15000 interneta lietotāju.

"Mūsu veikals vēl ir pavisam jauns, tādēļ prieks par tādu atsaucību. Lai arī mūzikas cienītāji Latvijā pie šāda pakalpojuma vēl nav pieraduši, ir cerība, ka nākotnē legāla mūzikas un video lejupielāde internetā kļūs par ikdienu un daudz ērtāku veidu, kā iegādāties Latvijā radītu mūziku un video ne tikai mūsu valstī, bet arī ārpus tās robežām,” ir pārliecināta Baiba Altena, boms.lv projekta vadītāja.

Sadarbībā ar ierakstu kompānijām un neatkarīgajiem izdevējiem, šobrīd boms.lv lejupielādei jau piedāvā 446 albumus un 6158 dziesmas, turklāt visu laiku notiek darbs pie satura papildināšanas. Jau vistuvākajā laikā, līdzās dziesmām un albumiem, veikala apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja digitālu failu formātā iegādāties arī mākslas un dokumentālās filmas, televīzijas raidījumus, dažādu nozaru semināru un lekciju videoierakstus, kā arī citus interesantus videomateriālus. Nākošā gada laikā ir plānota arī veikala darbības paplašināšana līdz Baltijas valstu mērogam.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Sun52

HenryabulT

Gabrielham

Тема не простая но и не сложная ArataurNiladwyn@gmail.com 000*** hc.lv

UTlEAdYmEZienāktreģistrēties