"Bliez pa pirmo" fināls

Deniss Fedotovs (deni2s), 11.08.2009., 16:02

Pusgada garumā no aptuveni 100 dalībniekiem tika atlasīti labākie 18 jaunie solomākslinieki un grupas, kuri tiksies 15.augustā uz Lielās fināla koncerta skatuves, lai cīnītos par jauno mūziķu konkursa "Bliez Pa Pirmo 2009" uzvarētāja titulu, iegūstot balvu fondu 5000 Ls vērtībā (dziesmu ierakstīšana, videoklipu filmēšana, fotosesijas un citas balvas).

BPPNo visiem dalībniekiem finālā iekļuva un uz skatuves kāps: Diana Moon, Framest, Pent-in dreams, Rock The Nation, High&Hard, Edža&Niknie, Nauris Rolavs, Nikolajs Puzikovs, M.ART.A, Deep Silence, Deserving Case, Elīna Buce, Sandija Vīgante, The Highway, Camillas, The Inspirers, Madara Grēgere, Aminata Savadogo.

Koncertu kā ierasts vadīs "Bliez Pa Pirmo" dīva - dziedātāja Samanta Tīna. Žūrijas sastāvu veidos producents no Somijas Jan Krochin, vokālais pedagogs, komponists, aranžētājs, skaņu režisors Mihails Ļitvinovs, Jaunā Viļņa koordinatore Nadežda Buharova un citi ar mūziku saistīti profesionāļi.

Pasākumā piedalīsies arī grupas Ēnas, Triānas Parks, Full House, dejos deju grupas Most Wanted Crew un Dance Pro-X, bet par ballīti līdz rītam parūpēsies DJ Jainaro. Pasākumā būs dažādi konkursi un citas aktivitātes no BPP atbalstītājiem. Ieejas biļetes uz finālkoncertu ir iespējams iegādāties "Biļešu serviss" kasēs, bet vairāk informācijas par pasākumu var atrast www.bliezpapirmo.lv.

Iespējams, ka 15.augusts ieviesīs jaunas tendences Latvijas mūzikas industrijā, izvirzot jaunus un talantīgus mūziķus priekšplānā jau esošajiem, plašākai publikai zināmajiem Latvijas mūzikas pārstāvjiem!


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
zW5iV6rI4 dV5zM6bQ4 dA1fB7mA9 nX6jC1aT8 lL5qL0qJ9

Miles

pE0dQ6tK2 lD5fL2tY5 sE9qA8bQ9 tX5hZ0aR4 zS3gS9kU5

Elliot

lH1bV9lR9 rU1oL5sX8 kV8zW3mH6 lU6bS3dX8 iO0sH1qZ5

Caridadienāktreģistrēties