Biedrība "Ģimenes atbalsts" aicina visus uz bezmaksas koncertu "Skolas soma"

Oskars Šļakota, 02.09.2010., 13:52

Vidzemes priekšpilsētas lielo ģimeņu centrs "Ģimenes atbalsts" un biedrība "Iedvesma" aicina visus, it īpaši ģimenes ar bērniem, uz bezmaksas koncertu "Skolas soma", par godu jaunajam mācību gadam.

Koncerts noBiedrība "Ģimenes atbalsts" aicina visus uz bezmaksas koncertu "Skolas soma"tiks 4.septembrī plkst. 13:00 "VEF" Kultūras pils lielajā zālē – ieeja brīva. Skatītājus priecēs ansambļu un solistu priekšnesumi. Pasākuma laikā gaidāmi konkursi un pārsteigumi.

Bezmaksas koncerts par godu jaunajam mācību gadam tiek rīkots, atbalstot projektu "Paēdušai Latvijai". Apmeklētājus koncertā priecēs: dziedošā Vītolu ģimene, vokālās studijas "Milions" dziedātāji, solisti Jānis Bukšs un Lingita. Pasākumu vadīs vienmēr smaidošais pasākumu organizators un vadītājs Oskars Šļakota no radošās pasākumu aģentūras "Piranha event group".

Galvenā pasākuma organizatore, biedrības "Ģimenes atbalsts" vadītāja Vija Ahunzjanova par gaidāmo koncertu: "Šis koncerts tiek rīkots ar vienu vienīgu mērķi – pulcēt kopā ģimenes ar bērniem par godu jaunajam mācību gadam. Šajā koncertā kopā ar skatuves māksliniekiem smelsimies vasarīgi rudenīgas noskaņas, spēku un iedvesmu, lai varētu veiksmīgi uzsākt skolas gaitas."

Biedrība "Ģimenes atbalsts" savu darbību uzsāka 1996.gadā. Dažādi labdarības pasākumi un koncerti tiek rīkoti gan uz pirmo septembri, kad bērni uzsāk skolas gaitas, gan dažādiem svētkiem, piemēram, Ziemassvētkiem un Lieldienām. Biedrība atbalsta lielās un maznodrošinātās ģimenes, palīdzot savākt nepieciešamās skolas lietas bērniem, organizējot bezmaksas koncertus, lai ikviena sirdī ienestu prieku.

Koncertu atbalsta: "VEF" Kultūras pils, ziedot.lv, un mazo un vidējo uzņēmumu palīgs - komunikāciju aģentūrai "Piranha" - www.piraija.lv.

Ieeja koncertā bez maksas!
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Very interesting information!Perfect just what I was looking for! https://www.evernote.com/shard/s421/sh/cb3fd345-e113-4924-9e45-7ff6a2fa5075/5430ffffe05eb16c110c378598fbb9a1

GuessTheEmoji

МоскваБелухин Дмитрий Николаевич детские русские сериалы в 2011 году и вынес свой П р и г о в о р .Хорошие фильмы есть !Например Пассажиры фильмы зрелищный в качестве HD и его можно скать торрентом. С уважением Белухин Д.Н

Beluhinlskymn

origami using dollar bills twitter.com/origamilesson origami box and lid origami crane tree

TyroneAccorienāktreģistrēties