Biedrība "Ģimenes atbalsts" aicina visus uz bezmaksas koncertu "Skolas soma"

Oskars Šļakota, 02.09.2010., 13:52

Vidzemes priekšpilsētas lielo ģimeņu centrs "Ģimenes atbalsts" un biedrība "Iedvesma" aicina visus, it īpaši ģimenes ar bērniem, uz bezmaksas koncertu "Skolas soma", par godu jaunajam mācību gadam.

Koncerts noBiedrība "Ģimenes atbalsts" aicina visus uz bezmaksas koncertu "Skolas soma"tiks 4.septembrī plkst. 13:00 "VEF" Kultūras pils lielajā zālē – ieeja brīva. Skatītājus priecēs ansambļu un solistu priekšnesumi. Pasākuma laikā gaidāmi konkursi un pārsteigumi.

Bezmaksas koncerts par godu jaunajam mācību gadam tiek rīkots, atbalstot projektu "Paēdušai Latvijai". Apmeklētājus koncertā priecēs: dziedošā Vītolu ģimene, vokālās studijas "Milions" dziedātāji, solisti Jānis Bukšs un Lingita. Pasākumu vadīs vienmēr smaidošais pasākumu organizators un vadītājs Oskars Šļakota no radošās pasākumu aģentūras "Piranha event group".

Galvenā pasākuma organizatore, biedrības "Ģimenes atbalsts" vadītāja Vija Ahunzjanova par gaidāmo koncertu: "Šis koncerts tiek rīkots ar vienu vienīgu mērķi – pulcēt kopā ģimenes ar bērniem par godu jaunajam mācību gadam. Šajā koncertā kopā ar skatuves māksliniekiem smelsimies vasarīgi rudenīgas noskaņas, spēku un iedvesmu, lai varētu veiksmīgi uzsākt skolas gaitas."

Biedrība "Ģimenes atbalsts" savu darbību uzsāka 1996.gadā. Dažādi labdarības pasākumi un koncerti tiek rīkoti gan uz pirmo septembri, kad bērni uzsāk skolas gaitas, gan dažādiem svētkiem, piemēram, Ziemassvētkiem un Lieldienām. Biedrība atbalsta lielās un maznodrošinātās ģimenes, palīdzot savākt nepieciešamās skolas lietas bērniem, organizējot bezmaksas koncertus, lai ikviena sirdī ienestu prieku.

Koncertu atbalsta: "VEF" Kultūras pils, ziedot.lv, un mazo un vidējo uzņēmumu palīgs - komunikāciju aģentūrai "Piranha" - www.piraija.lv.

Ieeja koncertā bez maksas!
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
fx-brokers-review.com/index_cn.html 概述通过比较清单比较顶尖的外汇公司

JamesTak

Firstly, delaware online criminal docket search and criminal court records york pa. Actually, cook county illinois public records search, security and investigative services or landlord tenant check. In addition to that background on people more preferably than kellogg idaho public records.

arrest search

Work from home. TOP 5 projekt 2017.Wellcome!

Arturozedlyienāktreģistrēties