Bērnības Milicija - Dagne

"Mūziķu apvienība TORNIS", 17.09.2008., 16:25

`Dagne' ir pirmais paraugs no Rīgas indie grupas Bērnības Milicija otrā albūma `Naktī guļot uz muguras'.

Lejup- un augšuplādējiet, klausieties un ievietojiet. Kopā ar šo dziesmu (kas tiek izdota kā bezmaksas cd / mp3 / flac) grupa vēl piedāvā `Dagnes' koncertversiju, kas nav iekļauta albūmā. Albūmu cd un mp3/flac formātā š.g. oktobrī grupa laiž apgrozībā izdevniecības Tornis paspārnē. Prezentācijas pasākums paredzēts 10. oktobra vakarā Zirgu Pastā ar grupas Suki 2000 u.c. piedalīšanos. Ieejas maksa - 2Ls, pērkot disku (10. oktobrī cena 3,5 Ls) - ieeja brīva.

Albūms `Naktī guļot uz muguras' ierakstīts Latvijas Radio 1. studijā skaņu inženiera Mārča Bērziņa uzraudzībā (viņš pazīstams kā Torņa ierakstu studijas izveidotājs, kur ierakstījis vairākus klasiskus albūmus, piemēram, Baložu Pilnu Pagalmu `Skaties!' (1995) un `Zabete baro baložus' (1999), Tat Twam `Maigā eitanāzija' (2008) u.c.). Atšķirībā no grupas debijas albūma `Mūzika dejām' (2004 Tornis), ar kuru Bērnības Milicija kļuva par vienu no jauniešu mīlētākajām Latvijas neatkarīgās mūzikas grupām, otrais ierakstīts profesionālā studijā un ar piektā grupas dalībnieka - baritona saksofona pārvaldītāja Roberta, kā arī vijolnieces Ingas Tomsones piedalīšanos.

Mēs esam pārliecināti, ka tas kļūs par vēl vienu klasisku Latvijas pagrīdes mūzikas ierakstu, un lepojamies ar to, ka mūsu sadarbība turpinās.

`Dagne' ir viena no līdz šim dejojamākajām grupas dziesmām, bet tā drīzāk ir izņēmums, un arī jaunais albūms neattaisnos pirmā cd nosaukumu `Mūzika dejām'.

Singls lejuplādējams:

http://www.tornis.lv/muzika/BernibasMilicija/2008_bernibasmilicija_dagne_mp3.zip
http://www.tornis.lv/muzika/BernibasMilicija/2008_bernibasmilicija_dagne_flac.zip

Biogrāfija

Grupa 2003. gada sākumā sasauc Brasas padsmitnieks Juris Simanovičs, kurš līdz tam spēlējis dažos īslaicīgos projektos un grupās (piem., duetā Divi Pieminekļi, kopā ar Depo dziedātāju Krišjāni Dauguli). Jurim pievienojas trīs meitenes ar ilgāku vai īsāku pieredzi rokā: Indra, Liene (Apēdājs), Aiga (Granātābolu Namiņš). Nākamajā gadā Bērnības Milicija pakāpeniski kļūst par t.d. Torņa grupu - sāk mēģināt Tornī. Tur arī lentās ieraksta debijas albūmu `Mūzika dejām' (2004 Tornis). Turpmākajos gados regulāri spēlē koncertus un 2005./06. g. Latvijas radio studijā ieraksta otro albūmu `Naktī guļot uz muguras'. Paralēli Bērnības Milicijai Juris spēlē arī citās grupās (Mazie Smirdīgie Kociņi, Ēnu Kaleidoskops) un šogad raksta savu pirmo soloalbūmu.

Aiga - bass // Roberts - saksofons // Liene - bungas // Indra - akordeons, balss // Juris - ģitāra, balss

http://music.draugiem.lv/music/musician.php?mid=11537
http://www.tornis.lv/bernibasmilicija


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Vārds, 18.09.2008. 10:21:53 (ip:62.63.174.2)
Komentāra reitings: 2.947

Laba grupa

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Я покупал тут Спорт и отдых » Товары для охоты товаромания.рф/index.php?cat=31324 доставили бесплатно

EddieHam

It's very simplle tto find ouut any topic oon web as compared to books, as I found this article at thiis site. Medicina deportiva site bombeo muscular para mujeres

Brittany

Thanks for finally talking about > < Loved it! yeezy skor dam sackdo.bestwwomapr.com/map2.php

yeezy skor damienāktreģistrēties