Beidzot rokam sava vieta Rīgā

Gustavs Terzens, 09.03.2009., 18:27

14.martā Rīgā durvis vērs jauns rok bārs "Rock'n'Riga".

Atrašanās koordinātes -13.janvāra iela 33., - vieta, kur likteņupe sastop tramvaju, jeb kā saka viedie Vecrīgas eksperti, "Vecrīgas province." R’N’R ir veltījums visiem tiem ļaudīm, kuriem rokmūzika un pats roka jēdziens nav jāskaidro un, kuriem līdz šim galvaspilsētā nebija savas vietas, kur sastapt neskaitāmos līdzīgi domājošos un vakaru pavadīt dārgāko roka melodiju skaņās.

Kāpēc roka krogs top laikā, kad citi veras ciet? To jautājiet grupas "Sia Radikal" ģitāristam un roka misionāram Gustavam Terzenam (ex-Swh Rock), jo tieši viņš rūpēsies, lai jūs "Rock’n’Riga" teritorijā justos kā mājās. Paša Terzena vārdiem sakot: "Ja vajadzēs, pats iešu jums omleti cept!"

R'N'R katru dienu jūs cienās gan ar trim dienas svarīgākajām maltītēm, gan dzirdīs ar gardākajiem atbilstošajiem dzērieniem (šim jautajumam R’N’R ir pieversusi īpašu nacionālu uzmanību un putojošā dzēriena izvēle būs gana vēlīga pat viskaprīzākajiem rokmīļiem) un pats galvenais - dāvās rokmūziku!

Dāmas - lete ir domāta jūsu kurpju papēžiem!!! Kungi - nepalaidiet to garām!! Par interjeru neuztraucieties, tā mums ir pietiekami un arī jūsu naudas maki tiks saudzēti atbilstoši krīzei! Ja arī vējš svilpos kabatā, tad katru šādu gadījumu R’N’R izskatīs atsevišķi!

Pats galvenais - dzīvās performances! Ārpus ikdienas roka svinībām, katru piektdienu R'N'R izaicinās divus spēcīgus jauno laiku rok kolektīvus un publiskā "Gārāžas Duelī" tiks noskaidrots vakara uzvarētājs. Tas savukārt ir atkarīgs no vakara līdzjutēju simpātijām. Uzvarētāji turpinās cīņu superfinālā un līdz Jāņiem (Līgo!) tiks noskaidrots R'N'R pirmās "Gārāžas Dueļu" sezonas uzvarētājs.

Kas balvā? Tas ko krīzē rokmūzika varētu sagaidīt vismazāk...Piķis!!!... turklāt no krogus apgrozījuma (un ne tikai). Cik un kā izpaudīsim 14.martā!!! Jāpiebilst, ka arī katras piektdienas otrās vietas ieguvējam savs prieciņš tiks, jo jēdzienu "zaudētājs" R' N' R neatzīst!

Draugi - Šlipses Nost! Gaidām visus, kam Roks sirdī ierakstīts ar lielo 'R' 14.martā plkst. 20:00 un tad jau līdz rītam....!
 


3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
liizhj, 09.03.2009. 21:58:09
Komentāra reitings: 2.451

grupas var pieteikties pašas vai arī RnR izvēlēsies patstāvīgi?

=g=, 10.03.2009. 10:47:03 (ip:87.110.11.205)
Komentāra reitings: 3.891

"Ja kalns neiet pie Muhameda, tad Muhameds ies pie kalna!" es ieteiktu tomēr arī pašiem pieteikties.
=g=

Ozo, 11.03.2009. 21:36:29 (ip:80.232.218.98)
Komentāra reitings: 0

domaajams, ka pashaam jau jaapiesakaas, kaa nekaa jauno blichu garaazas roka duelis... jaaizdodaas sestdien un tad jau maniis.....

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
I just want to say thank you for this great website. I found a solution here on rus.hc.lv for my issue.

JosephBat

Обещать бады ради мужчин для повышения либидо и потенции, китайская медицина. Женские возбудители и афродизиаки. Безвыездно дозволено Обещать тогда : fito-shop.in.ua

JaimeKap

I just want to say thank you for this great website. I found a solution here on hc.lv for my issue.

Josephsesienāktreģistrēties