"Backflow" svinēs dzimšanas dienu

Edgars Āboliņš, 29.01.2009., 18:49

31. janvārī, bārā "Space Dog", savu 2. dzimšanas dienu svinēs rokgrupa "Backflow".

Lai arī grupa "Backflow" radusies tikai pirms diviem gadiem, tās saknes meklējamas daudz senākā pagātnē, vairākiem grupas dalībniekiem spēlējot kopā apvienībā ar nosaukumu "Mary Jane" jau kopš 1995. gada. Grupas ilggadējais bundzinieks - brazīlis Žairu Fernandešs - atgriežas Latvijā 2006.gada rudenī, lai pievienotos grupai, kurā viņš kopā ar Raivi Rubeni un Jāni Lībieti jau bija darbojies iepriekš, taču rezultātā, nospēlējot dažus koncertus, tiek pieņemts lēmums par jaun"Backflow"a projekta – "Backflow", sākšanu un drīz brazīļu bundzinieku nomaina agrāk vairākās citās grupās(tajā skaitā "Nohow" un "Soundarcade") spēlējušais Ēriks Lizbovskis.

Jau drīz tiek izdots arī grupas pirmais singls "Let me be your star", kas veiksmīgi startē vairākās Latvijas radio stacijās un 2007. gada vasara tiek pavadīta, uzstājoties vairākos festivālos gan Polijā, gan tepat Latvijā.

2008. gadā, pēc sava pirmā albuma "Love and peace" izdošanas, "Backflow" kļūst par pirmo Baltijas grupu, kas piedāvājusi savu albumu bez maksas lejupielādēt MTV mājas lapā.

Savā dzimšanas dienā, atšķirībā no ierastā agresīvā skanējuma, "Backflow" sniegs klausītājiem akustisku priekšnesumu. Koncerta sākums pulkstens 23:00, bārs "Space Dog" atrodas Vecrīgā, Vecpilsētas ielā 19 – iepretim klubam "Četri Balti Krekli". Ieeja bez maksas.
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
mouse, 30.01.2009. 15:01:56
Komentāra reitings: 1.463

oh, zinu ko darit rit. vispirms uz franchu, pec tam uz backflow. :)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
jD3qG2mB6 dR0xO4rJ4 replica bags replica bags fake bags

Bernadette

bF5jP1gY4 rE1dR4kE6 replica bags replica bags replica bags

Wyatt

uY9xO1iI8 fO5sT1gI0 fake bags fake bags fake bags

Shermanienāktreģistrēties