Ieskandini jauno mācību gadu pasākumā “Atsperies jaunai sezonai”

Janis Penka, 26.08.2008., 12:59

1. septembrī no plkst. 15.00 līdz 18.00 laukumā pie Centrālās Dzelzceļa stacijas Rimi un TV šovs “Cīņas klubs” aicina visus skolēnus nosvinēt jaunā mācību gada sākumu koncertā “Atsperies jaunai sezonai”, kurā piedalīsies daudzi slaveni Latvijas mūziķi.

rimiKoncerta ietvaros būs iespēja nofotografēties ar iemīļotajiem mūziķiem, iegūt viņu autogrāfus, nodot video sveicienus saviem draugiem, kā arī gaidāmi citi pārsteigumi.

“Jauno mācību gadu sagaidot, emocijas ir dažādas – ir skumji, ka garais brīvlaiks un vasara beigusies, tai pat laikā ir atkalredzēšanās prieks un ir jūtams, ka sākas “kaut kas jauns”. 1.septembris savā ziņā ir tāds otrs Jaunais gads, kura sākšanos noteikti jānosvin – vislabāk kopā ar draugiem un labu mūziku, tāpēc aicinām visus atsperties jaunajai sezonai Stacijas laukumā,” saka Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Eniņa.

Atsperties jaunajai mācību sezonai varēs tādu Latvijā populāru grupu pavadībā kā “S.I.L.S.” un “Gain Fast”. Plašākai sabiedrībai sevi parādīs jaunā un talantīgā grupa “The Lucky Gang”. Savukārt grupa “Dzelzs vilks” ieskandinās jauno mācību gadu gan ar savām jaunajām dziesmām no albuma “Uijā, uijā nikni vilki”, gan ar populārajām iepriekš tapušajām dziesmām.

Uz lielās skatuves notiks arī “Cīņas kluba” rudens sezonas dalībnieku izloze, kurā mūziķi un grupas noskaidros savus pretiniekus šova ringā. Izlozē savas pozīcijas noskaidros grupas “Linga”, “Satellites LV”, “Mofo”, “Putnu balle”, “S.P.B.”, “Labvēlīgais tips”, “Dzelzs vilks”, “Z-Scars”, “Cosmos”, kā arī Linda Leen, Intars Busulis, Ella un citi. Izskanēs arī mūziķu novēlējumi skolēniem uzsākot jauno mācību gadu.

Savukārt netālu atradīsies “Latvijas Mūzikas kanāla” telts, kurā pasākuma apmeklētāji varēs nodot video sveicienus saviem draugiem un skolasbiedriem, kā arī apsveikt ar jaunā mācību gada sākumu. Sveicieni tiks demonstrēti Latvijas Mūzikas kanālā.

Koncerta ietvaros skolēniem tiks dota neaizmirstama iespēja satikt savus iemīļotos mūziķus - rudens sezonas “Cīņas kluba” dalībniekus, lai kopīgi nofotografētos vai iegūtu autogrāfu.

Pasākumu vadīs TV dīva, šova “Cīņas klubs” vadītāja Anna Lieckalniņa.

Pasākumu atbalsta Rimi. Organizē TV šova “Cīņas klubs” radošā komanda. Ieeja bezmaksas.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Sun52

HenryabulT

Gabrielham

Тема не простая но и не сложная ArataurNiladwyn@gmail.com 000*** hc.lv

UTlEAdYmEZienāktreģistrēties