Grupa „Astro’n’out” pirms debijas albuma iznākšanas iepazīstina ar singlu „Nē Gravitātei”

Rūdolfs Budze, „Avantis”, 20.10.2006., 22:36

Īsi pirms sava debijas albuma izdošanas grupa „Astro’n’out” iepazīstina savus klausītājus ar singlu „Nē Gravitātei”. Dziesmai arī tapis videoklips.

Astro'n'out „Dziesma „Nē Gravitātei” stāsta par fizisku atraušanos no zemes, par augstuma vilinājumu un sajūtām, kas citkārt pārņem, uzkāpjot uz kāda jumta vai paceļoties ar lidmašīnu gaisā, kad ļaujies utopiskai domai, ka varētu dzīvot arī citā - „mākoņu krūšu” līmenī, ” skaidro dziesmas autore un „Astro’n’out” vokāliste Māra Upmane. Viņa stāsta, ka singls aicina domāt arī par garīgu pacelšanos – spēju atbrīvot prātu un ļauties lietām, kas sniedz lidojuma sajūtu.

Jaunais grupas singls tiks iekļauts grupas debijas kompaktdiskā kopā ar publikas simpātijas iekarojušiem singliem kā „Daļa Rīgas” un „Tanki”.

Drīzumā televīzijā varēs vērot arī „Nē Gravitātei” veidoto videoklipu, kas tapis pateicoties Valsts akciju sabiedrības „Latvijas Gaisa Satiksme” atbalstam un filmēts LGS teritorijā, Rīgas lidostā un Ikšķiles lidlaukā. Klipa režisors ir Efraims Smits, operatori - Mikus Meisāns un Jānis Skulme, scenārija autors – Kārlis Strēlis, producents – Ivars Preimanis no „Boomfilms”.

3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
j, 21.10.2006. 12:35:04 (ip:81.198.225.70)
Komentāra reitings: 0

forshi, a kur ir tas singls? :D

deni2s, 21.10.2006. 16:43:04
Komentāra reitings: 0

mms://video.grafton.lv/tvnet_audio/astro'n'out-nee_gravitaatei.mp3

melomaans, 23.10.2006. 12:33:43
Komentāra reitings: 0

Gaidam albūmu!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Top News Sites for Guest Post docs.google.com/spreadsheets/d/10JY2ymIbDK9DnZsXT5LmoI_X1Gf4FHo9XXhKbolRiog

BillyTrazy

Salam, qiymətinizi bilmək istədim.

PhilSax

Слово пацана 8 серия

Ted



ienāktreģistrēties