"Astro’n’out" iepazīstina ar jauno singlu — "Nav ko teikt"

Ilona Bičevska, 13.07.2007., 19:06

Grupai "Astro’n’out" iznācis jauns enerģisks singls "Nav ko teikt", kas aicina sabiedrību runāt vairāk vienam ar otru, lai arī cilvēkus, kuriem dzīvē nav viss dots, pieņemtu tāpat kā pārējos.

"Nav ko teikt" ir dziesma, kas sarakstīta īpaši filmai "Cits skatu punkts", kas nesen startējusi Gētes institūta sociālo īsfilmu konkursā un kuras izveidē iniciatīvu uzņēmusies invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

"Enerģiskais ritms un aktīvā vārdu saspēle ierindo dziesmu "Nav ko teikt" starp "braukšanas laika" dziesmām, kuras ir lieliski klausīties braucošā auto pie atvērta loga," uzskata grupas soliste Māra Upmane. Singls ierakstīts ļoti īsā laikā, tādējādi dziesma saglabājusi savu spontānumu un tās pirmatnējās tapšanas izjūtas.

"Jaunākās Astro’n’out dziesmas ir daudz enerģiskākas un dinamiskākas — domāju, ka šī tendence būs jūtama arī vairumā pārējo dziesmu, kad sāksim strādāt pie otrā albuma," prognozē M.Upmane.

Filma "Cits skatu punkts" stāsta par vairākiem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kuri sižetiski satiekas "Astro’n’out" dziesmas prezentācijā. Filmas ainiņas par stereotipiem, prieku un gribasspēku ļauj palūkoties uz viņu dzīvi no cita skatu punkta.

"Dziesmas tekstā esam centušies runāt atklāti, neko nepārspīlējot un nevienu neaizvainojot, galvenokārt paužot vēlmi nojaukt distanci starp cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un pārējo sabiedrību. Tāpēc arī dziesmas vārdi: "Vienkārši vēlos mazliet tuvāk"," skaidro M.Upmane.

Grupa jūlijā aktīvi koncertē — šomēnes "Astro’n’out" uzstāsies Liepājas "Tele2 Baltic Beach Party", Gaisa balonu festivālā "LMT Kauss 2007", kā arī "Dziesma manai paaudzei" pasākumos Saldū, Engurē, Kuldīgā. Kinopilsētā "Cinevilla" "Astro’n’out" nupat "Latvijas Muzikālajai Līgai" nofilmējusi dziesmas "Apple green" videoversiju. Šobrīd tā skatāma "Latvijas Mūzikas Kanālā" un pieejama arī LMK interneta mājas lapā. "Astro’n’out" nākamo mēnesi sāks ar uzstāšanos Rīgā "Spīķeru dokumentālajā naktī" 2. augustā.


4 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
rxx, 13.07.2007. 21:01:54
Komentāra reitings: 0

Foršs gabals.

kukainis, 14.07.2007. 01:06:29
Komentāra reitings: 0

Nēesmu dzirdējis, kur vinju var noklausīties iņemot draugiem.lv?

rxx, 15.07.2007. 15:25:39
Komentāra reitings: 0

Pa radio.

dzēsts lietotājs, 16.07.2007. 21:23:16
Komentāra reitings: 1.722

izlasot dziesmas nosaukumu, gribas teikt: "ja nav ko teikt, tad labāk tiešām klusējiet.." :D bet nē, nav jau tik traki, tomēr vecās astronout dziesmas viennozīmīgi ir labākas..

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
"We call him 'Pound for Pound' because we don't think anyone in the country pound for pound is as good as he is," Smart said. "He is diminutive but has a big heart. nfl jerseys wholesale nfl jerseys nfl jerseys

Darrel

The kids texting totally depended on the point guard to steer their steps while they were texting on the move and effectively blind to their suroundings They never paused walking even for a moment whild texting with their phones. wholesale jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys

Christopher

"They had no intention of drafting me," Murphy says. "They put me in a hotel room and told the hotel to tell anyone who called that there was no Mark Murphy staying there. My girlfriend couldn't even reach me. cheap nfl jerseys nfl jerseys nfl jerseys

Lillaienāktreģistrēties