"Astro’n’out" iepazīstina ar jauno singlu — "Nav ko teikt"

Ilona Bičevska, 13.07.2007., 19:06

Grupai "Astro’n’out" iznācis jauns enerģisks singls "Nav ko teikt", kas aicina sabiedrību runāt vairāk vienam ar otru, lai arī cilvēkus, kuriem dzīvē nav viss dots, pieņemtu tāpat kā pārējos.

"Nav ko teikt" ir dziesma, kas sarakstīta īpaši filmai "Cits skatu punkts", kas nesen startējusi Gētes institūta sociālo īsfilmu konkursā un kuras izveidē iniciatīvu uzņēmusies invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

"Enerģiskais ritms un aktīvā vārdu saspēle ierindo dziesmu "Nav ko teikt" starp "braukšanas laika" dziesmām, kuras ir lieliski klausīties braucošā auto pie atvērta loga," uzskata grupas soliste Māra Upmane. Singls ierakstīts ļoti īsā laikā, tādējādi dziesma saglabājusi savu spontānumu un tās pirmatnējās tapšanas izjūtas.

"Jaunākās Astro’n’out dziesmas ir daudz enerģiskākas un dinamiskākas — domāju, ka šī tendence būs jūtama arī vairumā pārējo dziesmu, kad sāksim strādāt pie otrā albuma," prognozē M.Upmane.

Filma "Cits skatu punkts" stāsta par vairākiem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kuri sižetiski satiekas "Astro’n’out" dziesmas prezentācijā. Filmas ainiņas par stereotipiem, prieku un gribasspēku ļauj palūkoties uz viņu dzīvi no cita skatu punkta.

"Dziesmas tekstā esam centušies runāt atklāti, neko nepārspīlējot un nevienu neaizvainojot, galvenokārt paužot vēlmi nojaukt distanci starp cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un pārējo sabiedrību. Tāpēc arī dziesmas vārdi: "Vienkārši vēlos mazliet tuvāk"," skaidro M.Upmane.

Grupa jūlijā aktīvi koncertē — šomēnes "Astro’n’out" uzstāsies Liepājas "Tele2 Baltic Beach Party", Gaisa balonu festivālā "LMT Kauss 2007", kā arī "Dziesma manai paaudzei" pasākumos Saldū, Engurē, Kuldīgā. Kinopilsētā "Cinevilla" "Astro’n’out" nupat "Latvijas Muzikālajai Līgai" nofilmējusi dziesmas "Apple green" videoversiju. Šobrīd tā skatāma "Latvijas Mūzikas Kanālā" un pieejama arī LMK interneta mājas lapā. "Astro’n’out" nākamo mēnesi sāks ar uzstāšanos Rīgā "Spīķeru dokumentālajā naktī" 2. augustā.


4 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
rxx, 13.07.2007. 21:01:54
Komentāra reitings: 0

Foršs gabals.

kukainis, 14.07.2007. 01:06:29
Komentāra reitings: 0

Nēesmu dzirdējis, kur vinju var noklausīties iņemot draugiem.lv?

rxx, 15.07.2007. 15:25:39
Komentāra reitings: 0

Pa radio.

dzēsts lietotājs, 16.07.2007. 21:23:16
Komentāra reitings: 1.722

izlasot dziesmas nosaukumu, gribas teikt: "ja nav ko teikt, tad labāk tiešām klusējiet.." :D bet nē, nav jau tik traki, tomēr vecās astronout dziesmas viennozīmīgi ir labākas..

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
www.seopojie.com - SEO破解工具是专注于英文SEO工具,英文网站优化技术,搜索引擎优化软件教程,以及外贸网站优化推广软件分享和下载的网站.站点内容每天都在更新英文SEO工具下载和分享. 成为VIP会员无限下载全部软件, 赶快加入我们吧! <a href="https://www.seopojie.com">外贸seo推广<a> <a href="https://www.seopojie.com">黑帽seo<a> <a href="https://www.seopojie.com">外贸网站优化推广<a>

Chassidy

What's up, cool online site you have right now. Here is my blog: %anchor_text (https://vimeo.com/320121011)

Candelaria

Great looking site. Presume you did a great deal of your own coding. Here is my page :: %anchor_text (https://www.afkarena.net)

Rodolfoienāktreģistrēties