Argentīnas tango Jauna gada balle centrā "Heiankai"

Aigars Stirna, 27.12.2007., 00:20

28.decembrī, no 21:30-3:00 Kultūras un austrumu cīņu centrā "Heiankai", Rīgā, Maskavas ielā 1, notiks Argentīnas tango Jaunā gada balle, kurā uzstāsies divi jauni, talantīgi mūziķi no Argentīnas un Nīderlandes .

Jaunā gada ballē uzstāsies dziedātājs un ģitārists Martins Alvarado (Martin Alvarado) un bandoneonists Klaudio Konstantini (Claudio Constantini).
Vakaru vadīs Argentīnas tango pasniedzējs un DJ Aigars Stirna.

Klaudio Konstantini (dzimis Peru, dzīvo Nīderlandē) ir izcils bandoneona (Argentīnas tango galvenais instruments, līdzīgs akordeonam) spēlētājs un pianists, beidzis Argentīnas tango fakultāti Roterdamā. Klaudio Konstantini ir ieguvis 1.vietu Starptautiskajā Litmana pianistu konkursā Ņujorkā (2001), bet ar Somijā nodibināto ansambli "Milonga del Norte" - 1.vietu Starptautiskajā Astora Piacolas konkursa Itālijā (2005). Klaudio gan kā pianists, gan kā bandoneona spēlētājs uzstājies koncertos Peru, ASV, Vācijā, Zviedrijā, Nīderlandē, Dānijā, Beļģijā, Krievijā u.c.. Tuvāka informācija par mūziķi: www.claudioconstantini.com.

Martins Alvarado ir viens no talantīgākajiem mūsdienu jaunajiem Argentīnas tango dziedātājiem, viņš iedziedājis divus solo albumus "Martin Alvarado" (2003) un "Así es mi tango" (2006), uzstājies solo koncertos un kopā ar starptautiski pazīstamiem mūziķiem un tango orķestriem koncertos Urugvajā, Spānijā, Beļģijā, Austrijā, Zviedrijā, Krievijā un citur. Martins ir viens no Argentīnas tango festivāla organizētājiem Somijā. Tuvāka informācija par mūziķi: www.martinalvarado.com.ar.

Martina Alvarado un Klaudio Konstantini repertuārā ir gan skaņdarbi no klasiskā tango "zelta fonda" ("Caminito", "Volver", "Uno"), gan Astora Piacolas („Chiquilin de Bachín”, „Vuelvo al sur”, „La misma pena”) un citu "Tango Nuevo" komponistu darbi. Uz Jaunā gada balli 28.decembrī aicināti visi – gan Argentīnas tango dejotāji, gan visi mūzikas un dejas interesenti. Ieejas maksa: 8 Ls. Visi būs mīļi gaidīti!

Kā jau ziņots agrāk, Kultūras un austrumu cīņu centrā "Heiankai" Argentīnas tango deju vakari, tā sauktās, milongas, notiek katru piektdienu, bieži centrā viesojas pasaulē pazīstami tango dejotāji, pasniedzēji un mūziķi. Milongas, citus tango pasākumus un nodarbības centrā vada Argentīnas tango studijas „Tangostudio” vadītāji un pasniedzēji Aigars Stirna un Ginta Opmane. Jauni Argentīnas tango kursi pie Aigara un Gintas sāksies 7.janvārī. Tuvāka informācija: www.tangostudio.lv.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
hW9jN3eE7 iL2xY5bY3 replica bags replica bags fake bags

Celsa

jE0yX7yG5 kH4lZ0sG4 replica bags replica bags fake bags

Norman

cF2hA9zJ2 xC7tZ9zJ1 fake bags replica bags replica bags

Jeanaienāktreģistrēties