Alise Joste izdod singlu no rudenī gaidāmā albuma

Alise Pabērza, 29.06.2015., 10:15

Folkmūzikas žanru pārstāvošā mūziķe Alise Joste izdod singlu "Momentary Breakdown" no rudenī gaidāmā albuma.

Alise JosteAlise Joste pie Latvijas mūzikas apvāršņiem parādījās jau 2008. gadā, savu debijas albumu viņa izdeva 2011. gada pavasarī. Kopš tā laika Alise Joste ieguvusi klausītāju atzinību un aktīvi koncertējusi ne tikai Latvijā, bet arī Vācijā, Somijā, Dānijā un citviet. Mūziķe ar savām liriskajām melodijām un melanholisko dzeju spēj iekustināt klausītāju visdziļākās dvēseles stīgas. Pēc piecu gadu ilgas iedvesmas smelšanās un pieredzes uzkrāšanas, 2015. gada rudenī Alise laidīs klajā otro albumu.

Pašlaik Alise Joste prezentē savu jaunāko singlu "Momentary Breakdown", kuru iespējams noklausīties vietnē "Soundcloud" – soundcloud.com/i-love-you-rec-sampler/momentary-breakdown-alise-joste.

Pati Alise par singla tapšanu teic šādi: "Pirmās "Momentary Breakdown" skices tapa kādā saltā rudens rītā pēc vētrainas ballītes Kaņepes Kultūras centrā. Mājupceļā sastaptais skaudrais pilsētas pelēkums uzsita pa plecu un iekustināja to, kas sen nebija ticis kustināts. Atvērās portāls un es sapratu, ka otrajam albumam būs būt, tādēļ šī dziesma likumsakarīgi kļuvusi par pirmo tā vēstnesi."

Tuvākā Alises Jostes uzstāšanās, kurā varēs ieklausīties topošā albuma skaņās, būs mūzikas festivālā "Positivus", uz "I Love You" skatuves, svētdienā, 19. jūlijā, plkst. 17.45.

Mūzikas apgāds "I Love You Records" dibināts 2009. gadā Rīgā. Izdevniecības katalogā ir igauņu grupas "Ewert and The Two Dragons", latviešu "The Sound Poets", kā arī "Momend", Alises Jostes, "Mona De Bo", "Laika Suns" un citu mākslinieku ieraksti.

Sekot Alises Jostes gaitām mūzikā var šeit: soundcloud.com/alisejoste un www.facebook.com/alisejoste.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Перед тем как выбрать люстру, необходимо в общих чертах изучить ее строение:

AghfuirAgifs

타오바오구매대행

DavidLob

타오바오구매대행

Davidcarienāktreģistrēties