Alīnas Orlovas koncerts Rīgā

„Mediju Stacija”, 15.03.2010., 20:25

19. martā Andrejsalā "Mediju Stacija" piedāvā pirmo Alīnas Orlovas koncertu Rīgā.

Alīna Orlova – lietuviešu dziedātāja-tīrradnis, maigu un melodisku dziesmu autore, kas jau ir nodēvēta par jauno mūzikas pasaules brīnumu. Poļa un krievietes meita, jaunā rudmatainā dīva, kas jau paspējusi sagrābt klausītāju sirdis, visticamāk, ieradusies pie mums no citas pasaules. Kā gan ir iespējams neiemīlēties šajā pārsteidzoši valdzinošajā dziedātājā ar eņģeļa balsi! Praktiski nezināma aiz Lietuvas robežām, burtiski nedēļas laikā sacēlusi kājās visu mūzikas pasauli ar savu debijas albumu "Laukinis Šuo Dingo".

Neparasti dvēseliskās dziesmas pat lietuviešu valodā tā aizskar sirdi, ka nav iespējams palikt vienaldzīgam. Alīnas spēlēto mūziku salīdzina ar "Coco Rosie", Reginu Spektor un "The Dresden Dolls".

Dziedātāja Lietuvā savos koncertos pulcē pilnas zāles un gūst sajūsmas pilnas atsauksmes publikas un žuālistu vidū. Šobrīd Alīna Orlova strādā pie sava jaunā albuma. Iespējams, 19. martā izdzirdēsim kādu no līdz šim neizdotajām dziesmām!

Koncertā piedalīsies tekst-grupa "Orbīta". Pasākuma muzikālo noformējumu veidos DJ Tim Jugla un DJ Funkstrot. Īpašu video, sagaidot dziedātāju, sagatavos VJ Plan.

Koncerta sākums 20:00

Biļetes cena: 5 Ls

Vieta: Andrejostas 4, 15. korpuss, "Mediju Stacija".
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
<a href=https://4serial.com/> Вальгалла: Рагнарёк 2020 смотреть онлайн полностью. </a>

yrjltad

Wow cuz this is excellent work! Congrats and keep it up. Feel free to visit my website - permainan judi (https://benderajudionline.blogspot.com/)

Aundrea

<a href=https://wwin-tv.com/> Гори, гори ясно 2020 смотреть онлайн бесплатно 1080. </a>

pnpvhurienāktreģistrēties