Koncertu tūre– akcija "NĒ narkotikām" notiks arī šogad

Brigita Zariņa, 05.03.2008., 17:38

2007. gada jūlijā "Neatkarīgā mūzikas producentu grupa" organizēja triju koncertu tūri – akciju "Nē narkotikām" ar Latvijā populārām grupām.

Akcijā ņēma dalību tādas grupas kā "Device", "Z-Scars" un "Fors". Arī šogad akcija norisināsies atkal, mēģinot ieviest to kā ikgadēju pasākumu, kas aicinātu jauniešus izvēlēties brīvu dzīvi bez narkotikām.

Koncertu tūres – akcijas mērķis bija aktualizēt jautājumus par narkomānijas izplatības dinamiku jauniešu vidū. Koncertu - akcijas laikā mūziķi diskutēja ar jauniešiem par šo tēmu, aicināja jauniešus meklēt citas atpūtas iespējas bez apreibinošām vielām un mēģināja jauniešiem likt aizdomāties par šo smago problēmu.

Narkomānijas izplatības statistika ir tiešām biedējoša. Ar katru gadu samazinās vecums, kurā jaunieši izmēģina kādu no narkotiskām vielām, aizvien vairāk pieaug to lietotāju skaits. Tāpēc galvenais šīs akcijas uzdevums bija likt tieši skolu jaunatnei aizdomāties, kas ir narkomāns un narkomānija kā tāda, ko cilvēks var pazaudēt, iebrienot šajā viltīgajā muklājā.

Akcija "Nē narkotikām!" bija vienlaicīgi izklaidējoša un izglītojoša. Tūre notika lielākajās Latvijas estrādēs un tajās piedalījās jauniešu vidū populāras grupas, dīdžeji un mākslinieki, kuri ne tikai sniedza koncertus, bet arī rādīja piemēru akcijas apmeklētājiem – ka ir izvēlējušies dzīvi bez narkotikām un aicināja aizdomāties par šo 21.gadsimta traģēdiju.

Par šīs akcijas koncertiem tika izrādīta milzīga interese. Tos apmeklēja apmēram 10 000 cilvēku.

Tā kā narkomānijas problēma jauniešu vidū nav mazinājusies, tad arī šogad tiks organizēta līdzīga akcija, bet vēl lielākā mērogā. Jau tagad šajos koncertos vēlmi piedalīties izteikuši vairāki populāri Latvijas izpildītāji un grupas – "Gain Fast"," Z-scars", "Device", "Jenny May" un citi.

Šovasar akcijas pasākumi notiks 11.Jūlijā Tukumā, 12. Jūlijā Jēkabpilī, 18.Jūlijā Madonā un 19. Jūlijā Aizkrauklē.

2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
tas_pats_nekas, 05.03.2008. 19:13:00
Komentāra reitings: 3.561

eu, tik smieklīgi...a rīgā nebūs?

dzēsts lietotājs, 06.03.2008. 13:42:35
Komentāra reitings: 1.725

Izvēlējušies dzīvi bez narkotikām vai vienkārši radījuši attiecīgu skatuves tēlu?

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Hi again, Barbara Great to &#78e6;se1ࢪ more of your garden. Our gardens can be both magical and mysterious with fog can’t they? Your photos are great and you have captured the mood of your garden beautifully

Tasmine

es izveseļošos!

ex mental patient

lieliski, attinu bildes no pašiem sākumiem šeit. diena norakstīta. baigais prieks.

irmgarde gardeienāktreģistrēties