Aija Andrejeva koncertzālē "Palladium"

Sandis Mohovikovs, 20.04.2015., 13:45

Aija Andrejeva ar nepacietību, satraukumu un īpašām sajūtām gaida savas desmitgades lielkoncertu 24. aprīlī koncertzālē "Palladium".

24. aprīlī plkst. 20.00 koncertzālē "Palladium" Rīgā Aija Andrejeva svinēs savas radošās jubilejas desmit gadi, kopā ar mākslinieci uz skatuves būs redzami viņas draugi un kolēģi - Alex, Harijs Zariņš, Kaža, Goran Gora, Normunds Pauniņš, Olga Rajecka, Lauris Reiniks, Amber, Kārlis Lācis, Uldis Marhilevičs, RTU vīru koris "Gaudeamus" Ivara Cinkus vadībā un citi.

Aija Andrejeva

A.Andrejeva:

"Un tas viss, protams, kopā ar maniem lieliskajiem draugiem, aicinu visus būt kopā, jo ballīte būs, apsolu!"

 

"Katru dziesmu, ko iekļāvu koncerta programmā, uztveru kā veltījumu kādam man nozīmīgam posmam vai cilvēkam - tam, kas man licis notikt kā māksliniecei. Es varu tikai cerēt, ka vēl pēc desmit gadiem būšu ar esošajiem un daudziem jauniem draugiem un klausītājiem", stāsta Aija Andrejeva.

Koncerta programma un dziesma "Soļi" tapa aizvadītā gada nogalē. Dziesmas producents, mūzikas un vārdu autors ir Kaspars Ansons, ar kuru dziedātāja iepriekš sadarbojusies, strādājot pie albumiem "Grāmatzīme" un "Dvēselīte". Savukārt koncerta programmā "Soļi" dziedātāja iekļāvusi savas iemīļotākās dziesmas no aizvadīto desmit gadu laikā izdotajiem albumiem un singliem. Kopā ar radošo komandu Kaspara Ansona un Kristapa Krievkalna vadībā, Aijas Andrejevas izpildījumā izskanēs "Kafijas krūze", "Tu un es", "Kā neviens", "Dvēselīte", kā arī Kārļa Lāča komponētie skaņdarbi no albumiem "Ziedonis.Lācis.Sievietes." un "Mežā".

"Koris "Gaudeamus" koncertā Palladium izpildīs dziesmas kopā ar viesiem, tam speciāli Edgars Linde veidojis kora aranžijas, Aija Andrejeva uzstāsies ar savu tēvu, saviem komponistiem un dueta partneriem, būs ļoti bagātīgi", stāsta koncerta producents Sandis Mohovikovs.

Biļetes uz koncertu iegādājamas "Biļešu paradīzes" kasēs.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Круизы в пол-цены. 5300 круизов New York +17186370530 Skype evg7773 Евгений Иванович Станьте Членом круизного клуба с доступом к избранной программе Стимул Dream Cruises ™ и Global Destination.

Emanuelmof

Круизы в пол-цены. 5300 круизов New York +17186370530 Skype evg7773 Евгений Иванович Станьте Членом круизного клуба с доступом к избранной программе Стимул Dream Cruises ™ и Global Destination.

EmanuelSon

Весь вечер анализировал контент сети, и вдруг к своему удивлению увидел интересный ресурс. Вот смотрите: водонагреватели цена <a href=https://www.nl.ua/ru/santehnika/teplotehnika/vodonagrevateli>читайте здесь</a> . Для нас данный сайт показался очень нужным. До встречи!

GennadiyHogienāktreģistrēties