8. novembrī Studentu klubā "Bez PVN" un "AK69"

Anita Alksne, 08.11.2006., 08:39

Grupa "Bez PVN" formāli sākusi savu darbību 2003. g. 27. decembrī, līdz ar nosaukuma rašanos un 1. oficiālo koncertu vietējā Kārsavas Tautas namā. Līdz tam katra dalībnieka muzikālā pieredze ir vērtējama individuāli. Pastāvēšanas laikā tā piedalījusies 60-70 dažāda mēroga pasākumos, festivālos un koncertos, taču līdz šim lielākā daļa aktivitāšu ir notikušas galvenokārt Latgales reģionā.

"Bez PVN" autordziesmu repertuārs tiek veidots vienīgi tās dalībnieku dzimtajā valodā – latgaliešu, kas ir šāda mūzikas stila vēl nebijis atreferējums. Kam paralēli tiek interpretētas arī senas latgaliešu tautasdziesmas. Līdz ar to arī grupas spēlēšanas stils ir vērtējams kā jauns un vēl unikāli-nebijis – Latgaļu rock, kas ietver gan ģitārrock, gan folckrock, gan arī savdabīgu crossover kopā ar latgaliešu hip-hop pārstāvjiem „Borowa Mc”.


Grupa, rūpēdamās par savu lielāko fanu labklājību, līdz pat šim brīdim nav tos apgrūtinājusi ar kāda albūma izdošanu, taču izskatās, ka tas nav uz ilgu laiku.

Grupa "AK69" ir ierakstījuši jaunu singla materiālu kopā ar Robertu Gobzinju, bet nekas tuvāk vel nav zināms. Vel nozīmīgs jaunums grupai ir tas, ka kopa ar šādu nosaukumu dažādos sastāvos tā spēlē jau 5 gadus.


"AK69" ar dziesmu „Draugs” pagājušā gada sākumā bija nonākusi teju vai visu Latvijas lielāko radiostaciju topu augšgalā. Mūziķi tomēr nevēlas savu muzicēšanas stilu iekļaut rāmjos – „mēs smejamies par sevi un visu pārējo, paši esam frīki, tādēļ arī mūsu muzicēšanas stilu varētu nodēvēt par „frīkroku””.
Kāds tad izskatās frīkroka cienītājs? „Jauns cilvēks, kuram visu patīk darīt savādāk, nekā citiem. Viņš ir ar botām vai kedām kājās, pagariem matiem, platu smaidu sejā un jautru kompāniju sev blakus!”, definē "AK69".


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Great post. paper helper

Vince

I visited multiple blofs except the audio quality foor audio songs current at this site is genuinely excellent. Pump musccle for men webpage bodybuilder training

Lavonne

Hello. And Bye.

XRumerTestienāktreģistrēties