31. augustā notiks "Pirmā vislatvijas Aigaru diena"

Aija Strazdiņa, 29.08.2007., 13:39

Salaspils Botāniskajā Dārzā ar dienas programmu bērniem un pieaugušajiem, ar Latvijā populāro Aigaru piedalīšanos un priekšnesumiem un grupas "Jumprava" tūres noslēguma koncertu, kurā skanēs mūzika no rokoperas "Izredzētais" un labākās "Jumpravas" dziesmas, viesmākslinieki: Dailes Teātra Aktieri Artūrs Skrastiņš, Gints Grāvelis Un Rudīte Būmane, pavadošā grupa: "Skandāls" no Toronto.

Līgo svētku laikā dažadu vārdu īpašnieki mēdz sarosīties, jo plaši tiek suminātas Līgas un Jāņi, kamēr pārējo cilvēku vārda dienās nekādas plašās svinības nenotiek un tie skaitās škietami apdalīti. Tomēr, ja pavēro norises sabiedrībā, ir daudz tādu vārdu, kuri būtu pelnījuši svēkus dienā, kad tie ierakstīti kalendārā, jo tie "pieder" ļoti daudziem cilvēkiem mums līdzās. Ilze, Pēteris, Kristīne vai Andris - šos un vēl citus vārdus "valkā" tūkstošiem vairāk vai mazāk sabiedrībā zināmu cilvēku.


Veiksmīgi izdevies nosvinēt Imanta dienas, kuras jau vairākus gadus rīko komponists Imants Kalniņš. Ir ziņas, ka Latvijā tiek atzīmēta arī Annas diena. Šogad plānots aizsākt jaunu tradīciju: Salaspilī rīkot Aigaru dienas, turklāt pasākuma iniciators un kurators arī šajā datumā (kopā ar grupas biedriem!) svinēs savu vārda dienu – tas ir mūziķis un producents Aigars Grāvers.

Aigaru dienas notiks piektdien, 31. augustā no pl. 14.00 līdz 02.00 Salaspils Botāniskajā dārzā - vietā, kas atrodas salīdzinoši netālu no Rīgas un ir ideāli piemērota ģimenes pasākuma norisei vasaras izskaņā. Savu atbalstu pasākumam apstiprinājuši: Salaspils novada dome, b/n “Kurši”, “Knauf” un sporta klubs “Reaktors”.

Aigaru dienas sāksies ar pasākumu jaunākajiem viesiem – ar Olgas Rajeckas koncertu un diskotēku bērniem, kuru papildinās Salaspils kultūras nama bērnu un citu jauniešu kolektīvu priekšnesumi.

Aigaru dienu turpinājumā muzikāli izklaidējošā daļā piedalīsies dažadi sabiedrībā pazīstami šī vārda "īpašnieki". Muzikālos priekšnesumus sniegs grupas Borowa MC līderis Aigars Runčis un mūziķis Aigars Voitišķis ar draugiem, vakara programmā piedalīsies arī citi populāri Aigari: pašvaldību ministrs Aigars Štokenbergs, aktieris un režisors Aigars Vilims, dejotāji Aigars Magons un Aigars Stirna, klātesošos ar uzrunu (neklātienē) sveiks ministru prezidents Aigars Kalvītis...

Par īpašu pārsteigumu parūpējusies grupa "Jumprava" ar trīs Aigariem (Grāvers, Krēsla, Grauba) un vienu Ainaru (Ašmanis), pasākuma apmeklētājiem dāvājot savas vasaras tūres lielo noslēguma koncertu, kurā skanēs ne tikai “Jumpravas” leģendārākās dziesmas, bet arī mūzika no jaunās rokoperas “Izredzētais” - arī Dailes teātra aktieru Artura Skrastiņa, Ginta Grāveļa un dziedātājas Rudītes Būmanes izpildījumā. Grupa "Jumprava"

Aigariem – ieeja par brīvu (uzrādot personu apliecinošu dokumentu ar fotogrāfiju!), konkursi un dāvanas!

Biļetes uz pasākumu būs iespējams iegādāties pie ieejas pasākuma Salaspils Botāniskajā dārzā.
KONCERTA biļetes lētāk iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā “Biļešu serviss” kasēs – www.bilesuserviss.lv .

Programma:
no 14:00 - ieeja, garšīgi ērdieni un dzērieni.
14:30 - 17:00 – Koncerts mazajiem: Olgas disenīte un izklaide lieliem un maziem ciemiņiem.
17:00 - 21:00 – Koncerts lielajiemar populāru Aigaru piedalīšanos.
21:00 - 24:00 – Lielais koncerts. Grupa "JUMPRAVA" tūres noslēguma koncerts (pavadošā grupa "Skandāls" no Toronto) ar DT aktieru piedalīšanos.
24:00 - 02:00 - Balle ar dančiem.

Līdz 19:00 ieeja LVL 2,-
Pēc 19:00 ieeja 5,- (iepriekšpārdošanā lētāk!)


5 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 29.08.2007. 15:17:42
Komentāra reitings: 0

ķipa takā jāņi :D
aigari :D

dzēsts lietotājs, 29.08.2007. 17:29:27
Komentāra reitings: 0

Es gribu Laimas dienu! :D

čalis, 29.08.2007. 23:06:34
Komentāra reitings: 0

čaļa diena! :)

AigarsPe (aicis@inbox.lv), 31.08.2007. 12:28:47 (ip:81.198.96.218)
Komentāra reitings: 0

Kruta shodien patuseesu ar draugiem... Tiki zeel, ka biletes cena ir 5Ls.. :(

dzēsts lietotājs, 02.09.2007. 00:15:12
Komentāra reitings: 0

Sveicu sev vismīļāko cilvēku pasaulē Aigaru...:)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Слово пацана 8 серия

Ted

Regards. Fantastic stuff!

TarynnImmaf

Really loads of superb facts.

Tarynntofienāktreģistrēties