"2tie" izpildīs dzīvajā Džona Keidža "4’33" klusuma"

Dace Nikolaisone, 26.04.2009., 23:10

30. aprīlī klubā "Space Dog", grupa "2tie" piedalīsies jauno grupu konkursā "Bliez pa pirmo."

Konkursā grupa izpildīs pasaulslaveno Džona Keidža (John Cage) skaņdarbu 4'33" pankroka aranžējumā.

30.aprīlī klubā "Space Dog" norisināsies konkursa "Bliez pa pirmo"2tie"" otrā kārta, kurā grupa "2tie" ir nolēmusi izpildīt 1952. gada amerikāņu avangarda komponista Džona Keidža (John Cage) slavenāko skaņdarbu 4’33". Džons Keidžs (1912 – 1992) bija amerikāņu komponists, elektroniskās mūzikas un nestandarta mūzikas instrumentu izmantošanas pionieris. Viņa slavenākais darbs "4’33"" ir pēc daudzu domām vērtējams, kā avangarda augstākā izpausme mūzikā, bet nepieredzējušiem cilvēkiem šis skaņdarbs varētu likties, kā vienkāršs klusums .

Grupa "2tie" ir nolēmusi konkursā piedalīties ar šo skaņdarbu izpildot to kaverversijā – kā saka paši grupas dalībnieki- "pārveidojot tās stilu no avangarda uz "panku avangardu.""

Par pašu grupu varētu teikt, ka tā ir jau iekarojusi popularitāti Latvijas "alternatīvajā" scēnā, gan ar savu atraktīvo un humora pilno uzstāšanos, gan arī ar dziesmu tekstiem, kas bieži vien skar sociāli sāpīgas tēmas. Arī Latvijas konkursu organizatori ir atzinuši grupas "2tie" potenciālu, kā piemēru minot iegūtās pirmās vietas tādos konkursos kā "MicRec Open 2" un Sutas Balss 2005 ietvaros notikušajā konkursā "Kloķis 2005." Pati grupa aktīvi uzstājas pret AKKA/LAA un piedāvā savas dziesmas brīvai lejupielādei savā mājas lapā.
 


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
sirus, 27.04.2009. 14:32:11
Komentāra reitings: 1.453

Kas viņi vienkārši stāvēs uz skatuves 4min 33sec un izliksies, ka spēlē? :D

meitene no tribīnēm (ms_soul@inbox.lv), 29.04.2009. 20:56:31 (ip:78.84.208.115)
Komentāra reitings: 0

Pf... "vienkārši izliksies". Tas nav "vienkārši izliksies", tā ir postmodernisma un avangardisma augstākā pakāpe, iesaku tuvāk iepazīties ar John Cage klusuma fenomena ideju.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Прошлым вечером смотрел материалы инета, и неожиданно к своему удивлению заметил актуальный веб-сайт. Ссылка на него: <a href=https://forexunion-ltd.com/>приумножить доход</a> . Для меня вышеуказанный вебсайт произвел хорошее впечатление. Успехов всем!

Arthurmop

Seems as if someone finally figured it out, normal ad share programs suck, cant wait to see what this platform can offer. ,<a href=https://goo.gl/rTmyhn>Crazy Ad Profit Reviews</a> ,<a href=https://fb.com/groups/Crazyadprofits/>Crazy Ad Profit</a>

cradprofitsyFes

заказать продвижение интернет магазина логин скайпа pokras7777

ghjkkklisienāktreģistrēties