Raksti saistībā ar mūziku

1 2 3 4 5

Preses relīze - kas tā ir, un pamācība, kā to veidot /3479komentāri

Deniss Fedotovs (deni2s), 16.04.2006., 16:53

„PR Sucks” vokālists (pirmais no kreisās)
„PR Sucks” vokālists (pirmais no kreisās)
Ziniet teicienu: "Kas tad kaķim asti cels, ja ne pats?" Preses relīze ir tieši tāda astes celšana. Ja mēs vēlamies, lai mūs vai mūsu darbu vai arī nedarbu pamana, mums jāraksta preses relīze un jāsūta tā preses pārstāvjiem publicēšanai. Ja mēs vēlamies būt atpazīstami, tas jādara regulāri.

Pamācība jaunajām grupām: „Kā kļūt populāriem” /50komentāri

Deniss Fedotovs (deni2s), 17.02.2006., 16:27

Grupa "Gert Jonnys"
Grupa "Gert Jonnys"
Grupa nekad nekļūs populāra, ja tā visu laiku dzers mēģinājumos. Tāpēc šajā rakstā tiks doti daži koncertu organizētāju apkopoti ieteikumi jaunajām grupām.

Tēma: emo - vai tā ir "pozēšana", vai dvēseles stāvoklis; jūtu izpausmes? /178komentāri

SkaKri, 07.08.2005., 16:42

pirms pāris dienām pavēroju pāris cilvēkus "vērmanītī"... skatos - stāv divas meitenes, runājas kko... blakus stāv vēlviena - vnk klusē... klausās. un tad tiek izsprausts stulbs "joks" - eu tu esi īmō???

Hardcore punk vēsture /13komentāri

Deniss Fedotovs (deni2s), 29.06.2005., 22:11

Minor Threat
Minor Threat
Šī raksta mērķis ir apgaismot lasītāju, par to, kas tad īsti ir hardcore un kā tas ir veidojies, jo diemžēl lielākajai daļai cilvēku šis vārds asociējas tikai ar pornogrāfiju. Šajā rakstā īsumā tiek pastāstīts, kā veidojās hardcore kustības vēsture, kas mainīja un izglāba neskaitāmu cilvēku dzīves, pārsteidzošā kārtā bieži vien paliekot neievērota.

1 2 3 4 5
Reklāma
Padalies priekā
선물옵션,대여계좌,포월드, 해외선물, %anchor_text (https://tradingdal.com/) 임대, 선물옵션커뮤니티 트달입니다. 안전하고 신속한 선물계좌, 국내선물, 해외선물 비대면계좌 신청을 원하시는 분은 선물 트레이딩의 달인 트달 선물옵션 커뮤니티를 찾아주세요.

Maxwell

Excellent Web page, Continue the beneficial work. With thanks! my blog post - %anchor_text (https://tiemgiatmom1.blogspot.com/2019/05/bi-quyet-giat-giay-sach-tinh-nhu-moi-mua.html)

Sommer

Maintain the spectacular work !! Lovin' it! Feel free to surf to my page - 成人影片 (https://sureporn.com)

Walkerienāktreģistrēties