Snow Patrol "A Hundred Million Suns"

Kārlis Ieviņš, 24.10.2008., 20:20

Visi, kas mani kaut necik pazīst, zin, ka ir pāris grupas, kuru mūziku es vienkārši dievinu. Snow Patrol pavisam noteikti ir saraksta augšgalā. 28.oktobrī iznāks šīs grupas 5-ais studijas albums, kuram ir dots nosaukums “A Hundred Million Suns”, kas, vismaz man, ir ļoti liels notikums.

Snow PatrolIepriekšējais Snow Patrol albums - Eyes Open, iznāca 2006. gadā un kaut gan sākotnēji tas nesasniedza gaidītos rezultātus, pateicoties Chasing Cars atskaņošanai ASV seriāla “Greys Anatomy” laikā, dziesma nakts laikā kļuva par spēlētāko gabalu štatos. Tas viss strauji padarīja Snow Patrol par 2006. gada veiksmīgāko britu grupu (Eyes Open bija gada pārdotākais britu mūzikas albums, sasniedza augstāko vietu ASV čartos, kādu jebkura britu bija sasniegusi 11 gadu laikā) un viens pēc otra grupas singli ieguva popularitāti vēl pat 2007. gada vasarā.

28. oktobrī iznāks pavisam jauns albums, kas spriežot pēc pirmā singla, kurš saucas “Take Back the City”, būs lielisks. Tad vēl pāris intersanti fakti un ziņas par singlu, albumu un pašu grupu.

Pēc divus gadus ilgās pasaules koncerttūres SP nolīda savā daudz maz slepenajā studijā, rakstīja dziesmas, karoja ar sikspārņiem un darīja visādas citādas gudrības par kurām var izlasīt viņu pašu blogā.

Šajā albumā būs 11 dziesmas un gan jau vēl kāda slēptā/bonusa dziesma. (Es tikai vakar uzgāju vienu foršu hidden track no Eyes Open. Warmer Climate.)

snowpatrol1.jpgInteresanti, ka albuma vākā ir redzamas origami zvaigznes, kuras iesūtījuši fani. Domāju, ka vāciņš izskatīsies līdzīgs tam, ko varat vērot SnowPatrol.com fonā.

Par pašu singlu - Take Back the City. Pirmie iespaidi. Dīvains. Labā nozīmē. Varbūt pirmajā mirklī varētu šķist, ka viņš ir tāds popsīgs, tomēr ja tā paklausās, tad tas ir pilnīgs nestandarts. Tā dziesma ir dīvaina un man patīk. Katrā ziņā viņi nav atgriezušies pie saknēm, bet gan ķērušies pie kaut kā pavisam cita. Tiesa pēc singla ir grūti spriest, jo tā mērķis ir sacelt ažiotāžu, nevis dot baigo ieskatu.

Vēl klīst baumas, ka grupas līderis Gary Lightbody beidzot varētu būt pārdzīvojis to šķiršanos, kurai par godu tika sarakstīti pēdējie 3 albumi kādu 6 gadu garumā. Tātad varētu būt mazāk traģiski skaisto dziesmu, tomēr es par to šobrīd pārāk neiespringtu. :)

Nu ja. Iznāk 28. oktobrī. iTunes būs pieejama versija, kurai papildus nāk iPhone/iPod Touch programma, kas imitē kaut ko līdzīgu vecajiem laikiem, kad iebāžot disku datorā varēja redzēt visādus klipus, dīvainos coverus, papildus info utt. Snow Patrol būs tas gods atklāt šādu servisu.

Es katrā ziņā nevaru sagaidīt. Ziemassvētki nāk laicīgi. :p

Raksts pārpublicēts no remus.miga.lv ar autora atļauju.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Отличный строительный портал здесь <a href=https://vystroim.com/>vystroim.com</a>

Williamshoma

Зарабатывайте девять тысяч руб в день на создании и заполнении профилей в интернете! Никаких вложений, продаж, партнерок и т.д. Выплаты ежедневно! Ознакомтесь с условиями на нашем сайте. >> rabotaprofily.tk << Скопируйте и вставьте ссылку в адресную строку Вашего браузера.

Margoritta

Недавно выложили статью

Lienteetienāktreģistrēties