Monster Magnet - 4 Way Diablo

Dainis Tamuļevičs, 08.12.2008., 00:09

Pateicoties paredzētajam koncertam Rīgā, manā redzeslokā atgriezās tāda grupa kā Monster Magnet.

Monster Magnet - 4 Way DiabloNekad neesmu bijis viņu "die hard" fans, taču slavas zenīta laikā līdz ar albuma Powertrip iznākšanu man viņu daiļrade gāja pie sirds. Lielais hits, bez šaubām, bija "Space Lord". Tad nu izrādās, šiem 2007. gadā ir iznācis viņu jaunākais veikums.

Kas tad ir mainījies gandrīz 10 gadu laikā? Patiesībā jau nekas daudz. Skan joprojām labs amerikāņu roks labākajās žanra tradīcijās. 10 gadi cilvēka mūžā nav maz, un ļoti daudz tas ir grupas pastāvēšanas mūžā. Cilvēki kļūs vecāki, grupas sasniedz briedumu. Briedums arī ir tas, ar ko varētu raksturot jaunāko albumu. Ja "Powertrip" izklausās kā albums, kas ir tapis "on the road" pauzēs starp koncertiem stadionos, tad jaunākais ir kārtīgs studijas albums. Tas ir mierīgāks, melodiskāks, tāds, kas ievelk sevī. Klausoties to zīmējas tuksnešaina Amerikas ainiņa un saulriets. Iedzeram kādu draņķīgu aliņu, iekožam kukurūzas čipsī, paņemam rokās ģitāru un aiziet!

Vēl noteikti šo mūziku varētu nosaukt par braucamo mūziku. Lai gan Latvija ir tik maziņa, ka īsti nav kur ieskrieties, taču gan jau var atrast kādu tukšāku ceļa posmu stundas braucienam ārpus pilsētas kņadas. Un tad jau arī rudenīgā saule liks noticēt tam, ka ārpusē ir tuksneša svelme. Šis ieraksts noteikti ir no tiem, kas nonāks manā mašīnā uz palikšanu.

Monster Magnet @ Myspace

Raksts pārpublicēts no blackdatamusic.blogspot.com ar autora atļauju.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
прогон сайта логин скайпа pokras77777

hiпuruh

Prostitutes https://twitter.com/jerebtzov2014/status/822067589295800321 #проститутки Киева для секса и досуга. #ИндивидуалкиКиева для секса #раком и в других позах камасутры. Советую для досуга и интима.

jerebtzov2014

прогон хрумером логин скайпа pokras77777

hiпрооооienāktreģistrēties