"Depressed Mode"- "For Death"

Kaspars Balrogh, 11.03.2009., 18:55

Pirmā doma, kas ienāca prātā, izdzirdot šīs grupas nosaukumu – Vācija, 90-tie un Depressive Age.

Patiesībā gan šeit nav nekādas saistības, muzikāli somu grupa "Depr essed Mode" ir pilnīgi citā lauciņā.

Pirmās asociācijas, kas rodas, klausoties pirmās diska "For Death" skaņas – sen nedzirdēts, labs doom. Bet ar to vien šī grupa neaprobežojas. Melodiskums, melanholija un sērīgs smagums savijas kopā ar death agresiju un dusmām, kā arī ar black metal apokaliptisko simfoniskumu.

"Depressed Mode" albumā "For Death" viegli un mērķtiecīgi ir paplašinājuši savu muzikālo apvārsni, "For death" skan daudz svaigāk, agresīvāk un daudzveidīgāk par iepriekshējo grupas albumu "Ghosts Of Devotion" (2008). Ja "Ghosts..." vēl bija ļoti tuvu Doom raksturīgajām lēnajām bungu un ģitāru pasāžām, tad "For Death" jau ir ātrāks, daudz simfoniskāks, tehniskāks un asāks albums.

9 dziesmu garumā "Depressed Mode" aizved klausītāju interesantā, simfoniskā ceļojumā pa apziņas tumšākajām dzīlēm, sniedzot pilnīgu sajūtu gammu minorīgās noskaņās, ka arī sapurinot pašās negaidītākajās vietās – kompozicionālā daudzveidība ir šī jaunā albuma stiprākā puse. Noteikti patiks "My Dying Bride", "Frailty" faniem.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Hi again, Barbara Great to &#78e6;se1ࢪ more of your garden. Our gardens can be both magical and mysterious with fog can’t they? Your photos are great and you have captured the mood of your garden beautifully

Tasmine

es izveseļošos!

ex mental patient

lieliski, attinu bildes no pašiem sākumiem šeit. diena norakstīta. baigais prieks.

irmgarde gardeienāktreģistrēties