Šovakar "Melnajā Piektdienā" zviedru power metal un Skotijas pirāti

Valdis Bērzvads, 02.11.2010., 12:38

Šovakar, 2.novembrī klubā "Melnā Piektdiena" uzstāsies Zviedrijas power metal grupas
Sabaton un Steelwing, kā arī Skotijas folk/power metal pirāti Alestorm!

Grupa Sabaton tika nodibināta 1999. gadā Falunā, Zviedrijā, grupas Aeon reformēšanas rezultātā. Savas darbošanās laikā 2008. gadā ieguvuši Grammy balvas zviedru analogu par savu albumu "The Art of War", kas vērtējams kā ļoti nozīmīgs sasniegums ne tikai no grupas cienītāju puses, bet apliecina kvalitātes atzinumu arī no bargo mūzikas kritiķu viedokļa.

Sabaton

 

Grupas dziesmu galvenās tēmas skar vēsturiskos karus, cīņas, ieroču mākslu, pretošanās kustību darbību okupētajās zemēs un ar to saistīto tematiku. Jāatzīmē, ka zināmu iespaidu uz Sabaton skanējumu atstājusi viņu veiksmīgā un ilggadējā sadarbība ar slavenajiem brāļiem Tagtgrēniem. Kā sava veida īpatnība jāmin fakts, ka grupas debijas albums "Metalizer" dažādu apstākļu iespaidā iznāca kā ceturtais pēc kārtas viņu diskogrāfijā. Pavisam grupa Sabaton līdz šim brīdim izdevuši sešus albumus: "Fist for Fight", "Primo Victoria", "Attero Dom inatus", "Metalizer", "The Art of War", jaunākais veikums "Coat of Arms" iznāca šā gada pavasarī.

Pēdējos gados grupa Sabaton dodas masīvās un ilgstošās koncertturnejās, lai popularizētu savu mūziku maksimāli plašai auditorijai. Lielākais koncerts, 10 tūkstošiem fanu klātesot, aizvadīts simboliskā vietā netālu no apdzīvotas vietas Wiezna, kur pirms 70 gadiem noritēja kādā Sabaton dziesmā apdziedāta kauja. 160 koncerti nepilna pusotra gada laikā, paralēli nepārtraucot radošo darbību un jauna skaņu materiāla radīšanu, - tās ir mērvienības un uzskatāmā iedvesma, ar kādu grupa Sabaton attiecas pret sevi un klausītājiem.
www.myspace.com/sabaton

 

 

Alestorm


Skotu folk/power "pirātu metāla" grupa Alestorm ar šo nosaukumu darbojas kopš 2007. gada. Pateicoties savai oriģinālajai pieejai, krustojot power metālu ar folku, un liriskajai tematikai par pirātu orģijām, viņi zibenīgi izpelnījās Eiropas vadošās metāla ierakstu kompānijas Napalm Records uzmanību. Tika izdots debijas albums "Captain Morgan’s Revenge", kas guva ļoti pozitīvas atsauksmes. Kaļot dzelzi, kamēr tā karsta, un dzerot alu, kamēr tas auksts, Alestorm pēc gada izdeva otru albumu "Black Sails at Midnight". Sekojot fanu vēlmēm izbaudīt viņu mūziku un visas tam piedienošās lietas, skoti pēdējo divu gadu laikā uzstājušies vairāk nekā 300 reižu! Viens pieturas punkts arī Rīgā pavisam drīz – otrdien, 2. novembrī, klubā Melnā Piektdiena! Dzīvinošs enerģijas lādiņš un alus straumes garantētas!
www.myspace.com/alestorm

 


Koncerta sākums pl. 20.00, klubs atvērts no pl. 19.00.


Biļetes iepriekšpārdošanā "Biļešu paradīze" kasēs: www.bilesuparadize.lv

Vairāk informācijas meklē www.melnapiektdiena.lv

 


atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
thank a lot for your internet site it aids a great deal. Here is my blog post %anchor_text (https://tinyurl.com/saitmichael)

Royce

Wow cuz this is great job! Congrats and keep it up. Look at my web blog %anchor_text (https://youtu.be/62Cy1FUucfQ)

Leon

I benefit from reading through your website. Regards! Review my site; %anchor_text (https://youtu.be/-Cq68NDxugU)

Elouiseienāktreģistrēties