16.oktobrī grupas Preternatural jaunā videoklipa Cryophobia prezentācija!

valdis-mp, 14.10.2009., 11:55

Videoklipu veidojusi radošā apvienība "Prāta Palāta" 2009. gada vasarā (maijā / jūnijā) Rīgā. Tā režisori ir divi avangarda mākslas meistari Jānis Krivāns un Armands Ērglis, kuri apvienojušies "Prāta Palātā" un jau kopīgi strādājuši, piemēram, radījuši grupu "Sanctimony" un "The Blackout" videoklipus. Laipni lūgti salti noslēpumainajā Preternatural pasaulē!

Šopiektdien, 16.oktobrī klubā "Melnā Piektdiena" ikgadējā projekta Darkside’s Evolution ietvaros grupas Preternatural jaunā videoklipa Cryophobia prezentācija!
 

 

pr-video4


 

Zemi ģitāru rifi, savdabīga starpdimensiju balss un kosmiska plašuma gaisotne ievedīs Jūs salti noslēpumainajā Preternatural pasaulē!
Tā ir grupa, kas nebaidās izmēģināt un eksperimentēt. Pateicoties veiksmīgajam un savdabīgajam Death Metal un Sympho-Black Metal apvienojumam ar vieglu industriālo psihodēliju, Preternatural droši var nosaukt par vienu no interesantākajām un veiksmīgākajām Latvijas metal grupām.
Šogad Darkside’s Evolution apmeklētājiem būs iespēja baudīt ne tikai Preternatural uzstāšanos, bet arī novērtēt grupas pirmo oficiālo videoklipu. Nākamgad paredzēts izdot jauno albumu, un, laikus gatavojoties šim notikumam, Preternatural drīzumā izdos EP-relīzi "Cryophobia", kura vadošais singls arī tapis video formātā!
Kas ir "Cryophobia"? Jēdziens izcelsme meklējama grieķu val. vārdos "kryos" (aukstums, auksts) un "phobos" (bailes). Kriofobija – tās ir hroniskas un anomālas bailes no aukstuma un ledus, tajā skaitā bailes no auksta laika un aukstiem priekšmetiem.
"Cryophobia"  izvēlēts par muzikālo pamatu pirmā oficiālā videoklipa radīšanai.
Klipa ideja un pati dziesma balstīta idejā par dzīvo planētu, kas uztver ļaudis kā parazītus un negrasās vairs turpināt ar tiem sadzīvot, mēģinot iznīdēt cilvēci ar aukstumu.
 

Videoklipu veidojusi radošā apvienība "Prāta Palāta" 2009. gada vasarā (maijā / jūnijā) Rīgā. Tā režisori ir divi avangarda mākslas meistari Jānis Krivāns un Armands Ērglis, kuri apvienojušies "Prāta Palātā" un jau kopīgi strādājuši, piemēram, radījuši grupu "Sanctimony" un "The Blackout" videoklipus.

Klipa reklāmas rullītis atrodams šeit:
http://vimeo.com/7026077
http://www.preternatural.lv/
 


atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Superb webpage you possess in here. Feel free to visit my blog - Masaje Relajante erótico Mexico (https://www.masajessublimes.com/)

Rosalina

thank a lot for your internet site it aids a great deal. Here is my blog post %anchor_text (https://tinyurl.com/saitmichael)

Royce

Wow cuz this is great job! Congrats and keep it up. Look at my web blog %anchor_text (https://youtu.be/62Cy1FUucfQ)

Leonienāktreģistrēties