Metalshow.lv festivālā uzstāsies Napalm Death

valdis-mp, 17.05.2010., 15:04

Klubs "Melnā Piektdiena" un "Lāčplēša Alus" ar lepnumu piedāvā festivāla Metalshow.lv programmas naglu – Lielbritānijas ekstrēmās skatuves pionierus un Brutal Death Metal / Grind Core mūzikas stilu pamatlicējus – Napalm Death!

 

Latvijā būtu grūti atrast smagās mūzikas cienītāju, kurš nebūtu dzirdējis Napalm Death. Šādu retumu varētu uziet vien tad, ja tomēr atrastos kāds, kurš pēdējos 25 gadus atradies pilnīgā informācijas vakuumā.

 

Napalm Death

 

Napalm Death ir viena no savdabīgākajām smagās mūzikas ikonām. 14 albumi, milzum daudz atdarinātāju, neskaitāma cienītāju armija visā pasaulē un... Ginesa rekordu grāmatā ierakstīts rekords par visīsāko dziesmu!
Grupa dibināta 1981.gadā Birmingemā, un ir viena no retajām formācijām, kas savas pastāvēšanas turpat vai 30 gadu laikā nav zaudējuši ne kripatas no savas enerģijas un spara! Napalm Death vēl joprojām ir aktuāli, arī pēdējie grupas albumi izpelnījušies lieliskas mūzikas apskatnieku recenzijas un nedalītu metal mūzikas fanu atbalstu.
Grupas nosaukums, ko varētu tulkot kā "Nāve no napalma", lieliski atspoguļo grupas koncertos valdošo gaisotni, jo mūziķu pāri malām plūstošā enerģija klausītājus aizrauj tā, it kā zālē virmotu masu iedarbības līdzeklis.


Šajās dienās apstiprināts galīgais festivāla Metalshow.lv 2010 grupu saraksts. No festivāla jaunieguvumiem noteikti jāpiemin poļu Crionics, kas 2007.gadā ar Rotting Christ un Krisiun jau viesojās Latvijā un pērn Polijā atzīti par vienu no labākajām koncertgrupām, kā arī igauņus Goresoerd, kuru lieliskais death/grind jau nodrošinājis grupai atpazīstamību Igaunijā un Somijā. Tādēļ ceram, ka viņu uzstāšanās neatstās vienaldzīgus arī vietējos šī mūzikas žanra cienītājus!

Jau tradicionāli vietējo hedlaineru saraksta augšgalā rakstāmi arī death’n’roll monstri Sanctimony, kas ir viena no vecākajām pašmāju metal grupām, ar kuru mūziku uzaugusi ne viena vien smagās mūzikas cienītāju paaudze!


Atgādināsim, ka jau iepriekš dalību festivālā apstiprinājuši leģendārie Grieķijas dark metal pārstāvji Rotting Christ, kas nupat izdevuši jaunu albumu, ko klausītāji un mūzikas apskatnieki novērtējuši vairāk nekā pozitīvi, kā arī vieni no eiropas alternatīvās skatuves līderiem – vācu Caliban, kuri divas dienas pirms uzstāšanās Rīgā būs galvenā grupa vienā no lielākajiem Vācijas festivāliem, ko apmeklē ap 30 000 mūzikas cienītāju.


Šogad festivāls Metalshow.lv Open Air notiks Rīgā, jūlija pirmajā nedēļas nogalē – 2, 3, un 4. jūlijā Brīvības gatvē 193c - gan "Melnās Piektdienas" telpās uz mazās skatuves, gan uz īpaši būvētas lielās skatuves laukumā aiz kluba ēkas. Teritorija tiks labiekārtota, turklāt jaunums – būs arī apsargāta telšu pilsētiņa un mantu glabātava, ko noteikti atzinīgi novērtēs pasākuma apmeklētāji no citām pilsētām. Par mūzikas mīļotāju fiziskās labsajūtas uzturēšanu rūpēsies vairāki bāri, kā arī tiks gādāts par kvalitatīvu ēdināšanu un patīkamu laika pavadīšanu.

Festivāls Metalshow.lv ieņem īpašu vietu Latvijas galvaspilsētas kultūras dzīvē. Apmeklējuma un organizācijas kvalitātes ziņā savā nišā nepārspēts, piecu gadu pastāvēšanas laikā festivāls ne reizi vien apliecinājis vadošo statusu LV alternatīvās mūzikas lauciņā, katru gadu piesaistot eiropas alternatīvās un metal skatuves čārtu vadošos māksliniekus. Festivālā jau uzstājušies CRADLE OF FILTH, THE EXPLOITED, PAIN, DARK TRANQUILLITY, un ar katru gadu šis žvaigžņu saraksts kļūst garāks.
Pastāvīgi attīstoties un jaunu formu meklējumos šogad festivāls noritēs jau trīs dienas – no 2. Līdz 4. Jūlijam, kā laikā uz divām skatuvēm uzstāsies vairāk par 40 grupām no desmit pasaules valstīm.

Metalshow.lv Open Air vienmēr ir notikums! Tie, kuri jau bijuši, – pārtiniet patīkamāko atmiņu iespaidu rullīšus no iepriekšējiem festivāliem, atminieties, cik labi, tas bij’, un dodieties baudīt arī šā gada piedāvājumu!
Tiem, kuri vēl nav bijuši, viens no šīs vasaras galvenajiem uzdevumiem: uzzināt, kas tas ir, ko daudzi vairākus gadus pēc kārtas atzinuši par labāko esam!


Festivāla biļetes jau nopērkamas visās "Biļešu Paradīze" tirdzniecības vietās un internetā:
http://www.bilesuparadize.lv/

Uzmanību, vistuvākajā laikā biļetes kļūs dārgākas!


Festivāla grupu saraksts:
Napalm Death (Lielbritānija),
Caliban (Vācija),
Rotting Christ (Grieķija),
Weedeater (ASV),
Crionics (Polija),
Sanctimony,
Preternatural,
Soundarcade,
Rūsa,
Vic Anselmo,
Heaven Grey,
Frailty,
Thursday 12,
Trendkill Method,
Urskumug,
Ocularis Infernum,
Distant Light,

Idillia (Igaunija),
Ricochet (Baltkrievija),
Lassie The Cat,
Saviours (ASV),
Black Cobra (ASV),
Goresoerd (Igaunija),
Collide,
ZX Spectrum,
Nycticorax,
Brand New Band,
Blackout,
Band Versus Music,
Synodic,
Mad Fish,
Perpetual,
Grondh,
Apēdājs,
Rest’Art,
Whore Glamourama,
Anal Punishment,
Other Way,
Snobrand,
Rebel Riot,
Cloverfield,
Retrace My Life.


atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
<a href=https://www.parkerrussia.ru/pens/im/PR2B-MLT1G/>ручка паркер сонет франц цена</a> или <a href=https://www.parkerrussia.ru/pens/vector/PR13R-RED1C/>ручка паркер купить нижний новгород</a> https://www.parkerrussia.ru/sets/giftbox/PR10B-RED1GCover/

moiler

Wow cuz this is excellent work! Congrats and keep it up. Here is my website: Royalty Free Music for Video (https://www.royaltyfree-music.com/)

Carrol

Love the site-- extremely individual pleasant and lots to see! Here is my site; Background Music Royalty Free (https://www.royaltyfree-music.com/)

Jennyienāktreģistrēties