Heaven Grey albuma "Falling Mist" prezentācija

valdis-mp, 10.06.2010., 16:29

Prezentācijas koncerts notiks 18.jūnijā klubā "Melnā Piektdiena".
Bez Heaven Grey koncertā uzstāsies grupas Katalepsija, Diseim, ZX Spectrum un Sacramental.


Piektdien,18. jūnija vakarā Rīgā, klubā "Melnā Piektdiena" notiks Latvijas leģendārās deviņdesmito gadu doom/ gothic metal grupas Heaven Grey jaunā albuma "Falling Mist" prezentācijas koncerts.

 

Koncerta sākums pl.20.00, klubs atvērts no pl. 19.
Ieeja Ls 2.


Grupas Heaven Grey nosaukums daudziem mūzikas cienītājiem īpašus komentārus neprasa, jo viņi bija viena no populārākajām Latvijas pagrīdes mūzikas vienībām, kuras spēcīgais skanējums palicis spilgtā atmiņā.
Šī savulaik vietēja mēroga kulta statusu sasniegusī komanda popularitātes virsotnē bija deviņdesmito gadu vidū, kad intensīvi koncertēja gan mūsu zemē, gan Baltijas valstīs un Čehijā. Tika izdots demo ieraksts "Under The Grey Clouds" un divi pilnmetrāžas albumi "Memory River" un "Northwind", kas guva atzinīgas atsauksmes ne tikai pašmāju smagās mūzikas cienītāju vidū, bet arī citviet pasaulē. 2000. gadā, kā iemeslu minot radošo krīzi, grupa darbību pārtrauca. Sekoja traģisku notikumu virkne, kuras rezultātā viņsaulē aizgāja grupas ģitārists Sigvards un vokālists un dziesmu tekstu autors Ansis.

2007. gada martā grupas atlikušie dalībnieki Vjačeslavs, Ervīns un Ernests, pieaicinot draugus, klubā "Melnā Piektdiena" sniedza emocionāli piesātinātu, aizkustinošu uzstāšanos savu mūžībā aizgājušo grupas biedru un draugu piemiņai. Šī koncerta atmosfēra un klausītāju siržu reakcija bija spilgts apliecinājums, ka Heaven Grey mūzika, neskatoties uz klusēšanas laiku, dzīvo un ir aktuāla arī šobrīd.

Laika upe šo vienību svaidījusi nežēlīgi, taču neskatoties uz likteņa triecieniem, Heaven Grey rada spēku uzsākt jaunu posmu, lai atjaunotā sastāvā turpinātu savu muzikālo darbību. Atsākās darbs pie jauna muzikālā materiāla radīšanas, kā arī regulāra koncertdarbība.
 

hg

Grupas šā brīža sastāvu veido: Vjačeslavs Nikitins – ģitāra, Ervīns Francs – vokāls, Vladimirs Beluga – ģitāra, Andrejs Rivars – bass, Oļegs Baduļins - bungas un Olga Klubova – taustiņi.

 

Kā liecina grupas pēdējā laika koncertos dzirdētais ieskats jaunajā muzikālajā materiālā, dziesmas kā tekstuāli, tā muzikāli visnotaļ atsauc atmiņā Heaven Grey savulaik raksturīgo skanējumu. Uzstāšanās reizes nereti izraisa skaudru izjūtu un iekšēju pārdomu virkni par šīs pasaules nīcību, taču šī noskaņa ir absolūti atbilstoša Heaven Grey mūzikas baudīšanai. Heaven Grey bija un ir mūzika tiem, kuri jūt.

Pēc grupas jaunā albuma "Falling Mist" prezentācijas koncerta 18. jūnijā klubā "Melnā Piektdiena" Heaven Grey būs dzirdami arī festivālā Metalshow Open Air 2. jūlijā un tūlīt pēc tam dosies uz Slovēniju, lai uzstātos Metalcamp festivālā Tolminā.


Vairāk informācijas meklē www.melnapiektdiena.lv

 


atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Superb webpage you possess in here. Feel free to visit my blog - Masaje Relajante erótico Mexico (https://www.masajessublimes.com/)

Rosalina

thank a lot for your internet site it aids a great deal. Here is my blog post %anchor_text (https://tinyurl.com/saitmichael)

Royce

Wow cuz this is great job! Congrats and keep it up. Look at my web blog %anchor_text (https://youtu.be/62Cy1FUucfQ)

Leonienāktreģistrēties