28. augustā klubā Melnā Piektdiena - "Melnā Izpārdošana" + Metal karaoke!

valdis-mp, 11.08.2009., 12:36

Tuvojas 1. septembris, kad daļa metal mūzikas cienītāju atsāks skolas gaitas.

Kā zināms, uz skolu jāiet kā uz svētkiem, tādēļ pirmo reizi MP vēsturē tiek rīkota Latvijas metal/underground "merčendaiza" melnā izpārdošana, kurā par īpašām cenām varēsiet iegādāties visu, kas nepieciešams jauno mācību gadu uzsākot - Latvijas vadošo grupu, izplatītāju un Metalshow produkciju - kreklus, garročus, kapučjakas, somas, cepures, lakatus, uzšuves, un visu pārējo, kas ļaus nepazust skolas zili/rōzīgajā pūlī, kā arī visdažādāko audioprodukciju gara stiprināšanai šajā dzīves visatbildīgākajā posmā!

Arī apmeklētājiem ir iespēja ņemt līdzi, un bez saskaņošanas ar kluba vadību pārdot vai apmainīt dažus (līdz 10) privātkolekcijā liekus kļuvušus CD.

Grupām, atribūtikas tirgoņiem, un izplatītājiem, kas vēlas kuplināt tirdziņa sortimentu, tiek piedāvātas tirdzniecības vietas.
Interesentus lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@metalshow.lv


No pl. 18.00 līdz pl. 21.00 (kamēr notiks aktīva tirdzniecība) dažādu metal stilu fona mūziku (kaulēties netraucējošā skaļumā) nodrošinās draudzīgais Melnās Piektdienas dīdžeju kolektīvs.

No pl. 21.00 - Pilnā skaļumā Metal Karaoke, kurā paredzēta aktīva Latvijas vadošo grupu vokālistu, MP jau iecienītu, kā arī pavisam jaunu dziedoņu priekšnesumi.

Pieteikties, un izmēģināt savu varēšanu var katrs!
Labākajiem (neprofesionālajiem) izpildītājiem tiks MP balvas.


Šobrīd sagatavoto karaoke dziesmu saraksts atrodams šeit: pratapalata.lv/karaoke/pages/dziesmu-saraksts.php


Ja sarakstā neatrodat dziesmu, ko ļoooti gribētos nodziedāt, lūdzu kontaktēties ar karaoke meistaru Jāni Krivānu pa e-pastu: pratapalata@gmail.com - varbūt viņš spēs palīdzēt.

Pasākums ilgs līdz rītam, vai arī līdz nepazudīs publika, un / vai tās interese par uz skatuves (un bārā) notiekošo.
Gulēt jāiet uz mājām.

Ieeja - Ls 1


0 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Thank you so much for sharing this cool web site. Visit my page :: %anchor_text (https://www.groupon.com.au/deals/bho-wha-oriental-clinic)

Xavier

Keep up the outstanding work !! Lovin' it! Stop by my website :: %anchor_text (https://giaindecal.blogspot.com/)

Ashleigh

https://m-dnc.com/vd/download-film-avenger-3-full-movie https://wwin-tv.com/search/%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BB+%D0%B2%D1%81%D0%B5+%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B8

MichaelSouncienāktreģistrēties