"Fonoklubā" šonedēļ "Astro'n'Out"

JS, 13.02.2012., 17:26

Piektdien, 17. februārī Cēsu "Fonoklubā" grupa "Astro'n'out" prezentēs otro singlu no topošā albuma.

Astro'n'Out fonoklubs"Astro'n'out" koncertā Cēsīs savu pirmatskaņojumu piedzīvos dziesma "Tulīt", kurš būs jau otrais singls no topošā albuma, uzreiz aiz dziesmas "Tik Viegli būt". Grupas uzstāšanās ietvers gan tās zināmākos hitus, gan jaunākās dziesmas.

Pagājušā gada nogalē "Astro'n'out" prezentēja pirmo singlu un video "Tik viegli būt" no gaidāmā albuma. Tas tapis sadarbībā ar albuma producentu Dj Rudd un atgādina, ka īstas vērtības ir cilvēciskajā tuvumā, gan dziesmai, gan klipa vēstījumam esot balstītam uz mirkļa izjūtām, kopā būšanu, netveramo, noslēpumiem un meklējumiem.

Kopš savas darbības uzsākšanas 2003. gadā, "Astro'n'out" ir uzstājušies gan vairākos televīzijas raidījumos, gan ņēmuši dalību nozīmīgākajos vasaras festivālos. Grupas koncerti vienmēr izceļas ar izteikti pozitīvu gaisotni, kuru sestdien solās pastiprināt arī "Fonokluba" mājīgā atmosfēra.

Par ballīti pirms un pēc pasākuma gādās rezidents Dj Winamp, kurš laika gaitā no mītiska tēla "Fonoklubā" ir pārvērties pavisam reālā personā.

 

Sākums: 22:00
Ieejas maksa: Ls 2.-
www.fonoklubs.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
선물옵션,대여계좌,포월드, 해외선물, %anchor_text (https://tradingdal.com/) 임대, 선물옵션커뮤니티 트달입니다. 안전하고 신속한 선물계좌, 국내선물, 해외선물 비대면계좌 신청을 원하시는 분은 선물 트레이딩의 달인 트달 선물옵션 커뮤니티를 찾아주세요.

Maxwell

Excellent Web page, Continue the beneficial work. With thanks! my blog post - %anchor_text (https://tiemgiatmom1.blogspot.com/2019/05/bi-quyet-giat-giay-sach-tinh-nhu-moi-mua.html)

Sommer

Maintain the spectacular work !! Lovin' it! Feel free to surf to my page - 成人影片 (https://sureporn.com)

Walkerienāktreģistrēties