Fonoklubā skanēs nekvalitatīva mūzika

Sems, 30.11.2009., 16:43

Vienmēr esi gribējis spēlēt mūziku, bet nesanāk? Piesakies – 26. decembrī Fonoklubs izsludina nekvalitatīvās mūzikas pasākumu.

Pazīstama, taču diemžēl nepatīkama sajūta ir vilšanās koncertā, piemēram, kad mākslinieks nav uzstājies pārāk kvalitatīvi - šķībi dziedājis vai slikti skanējis. Arī pašiem mūziķiem gadās sliktāki un labāki koncerti. Lai izvairītos no šīs sajūtas, kvalitāte un profesionalitāte ir tās lietas, kas pirmajā pēcsvētku sestdienā Fonoklubā nefigurēs pilnīgi noteikti, proti, svarīgākie faktori būsFonok izdoma un atdeve.

Šī ir lieliska iespēja kāpt uz skatuves pavisam jaunām grupām vai paeksperimentēt jau pieredzējušākiem mūziķiem, radikāli nomanot stilu un imidžu – tā teikt izklaidējoties. Jo interesantāk, jo labāk! Katrai muzikālajai apvienībai tiks atvēlēta aptuveni pusstunda, ko pavadīt uz skatuves.

Ņemot vērā, ka grupu skaits ir ierobežots, tiek rīkots konkurss. Uz e-pastu janis@fonoklubs.lv jāsūta pieteikums, kurā jābūt norādītai informācijai par grupu: nosaukums, iepriekšēja pieredze gan grupai, gan dalībniekiem individuāli(ja ir, protams), mūzikas stils un neliels apraksts. Augstu tiks vērtēts grupas imidžs. Jāpiebilst, ka visiem grupas dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadu veciem.
Pieteikumi tiks pieņemti līdz 18. decembrim.

Lai rādītu priekšzīmi, arī Fonokluba komanda būs sagatavojusi pārsteigumu uz skatuves, tāpēc ārpus konkursa jau ir apstiprinātas trīs apvienības – vokāli, profesionāli instrumentālais ansamblis/orķestris "Šņegūži", ar pieredzi bagātā, nekvalitatīvā grupa "SF", kā arī labāko un skumjāko blūza tradīciju turpinātāji –"Sems & Prērijas Kaucēji’’.

www.fonoklubs.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
personal loans with bad credit <a href=https://badcreditpersonalloans.us.com>bad credit personal loans</a> personal loans with bad credit [url=https://badcreditpersonalloans.us.com]personal loan online application[/url]

Joejag

online essay writer <a href=https://essayonline.us.com>write my essay online</a> custom essays <a href=https://essayonline.us.com>write essay online</a>

Joejag

quick loans online <a href=https://quickloans.us.com>quick payday loans</a> quick cash loans today <a href=https://quickloans.us.com>fast loans</a>

Spotloanienāktreģistrēties