Bad Love Experience un Chain Reaction Fonoklubā

caps, 20.11.2009., 09:46

Šovakar, 19:00 Fonoklubā koncerts bez vecuma ierobežojuma ar itāļiem Bad Love Experience un Polijas hardcore apvienībui Chain Reaction.

Pēc ilgāka laika pārtraukuma, Cēsu Fonoklubs piedāvā pasākumu bez vecuma ierobežojuma. Šoreiz tas ir koncerts, kurā uzstāsies divas ievērojamas ārzemju apvienības.

Itālijas grupai "Bad Love Experience" stāsts sācies šī gadsimta sākumā, kad to nodibināja trīs draugi. Ar savu debija albumu 2007. gadā grupa tika nominētā labākās gada debijas godam. Drīz pēc tam grupai ar savām sešdesmitajos gados ražotajām ērģelēm pievienojās ceturtais dalībnieks, tādejādi piešķirot tās skanējumam jaunus akcentus.
"Bad Love Experience" mūzikā var saklausīt 60-to gadu britu rokgrupu (Beatles, Who, Kinks) ietekmi, to varētu raksturot kā garage roku ar nelielu psihodēlijas piedevu un salīdzināšanai piesaukt tādas grupas kā "The Hives", "Artic Monkeys".

BLE

Chain Reaction pirmsākumi ir meklējami tālajā 2002. gadā, kad, kopā sanākot draugu baram, izveidojās grupa. Divus gadus vēlāk tai pievienojās pašreizējais solists, kas grupas līdera funkcijas ir ņēmis ļoti nopietni, novedot grupu līdz tās pirmajam ierakstam 2006. gadā. 2007. gadā apvienība ķērās jauna materiāla veidošanas, kas beidzās ar pirmā pilna apjoma diska iznākšanu.

Ieejas maksa: Ls 2.-
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hi again, Barbara Great to &#78e6;se1ࢪ more of your garden. Our gardens can be both magical and mysterious with fog can’t they? Your photos are great and you have captured the mood of your garden beautifully

Tasmine

es izveseļošos!

ex mental patient

lieliski, attinu bildes no pašiem sākumiem šeit. diena norakstīta. baigais prieks.

irmgarde gardeienāktreģistrēties