Mīlgrāvja krastmalas svētki "Vecmīlgrāvis var!" – jauni izaicinājumi

Iveta Pāvula , 07.08.2015., 14:41

Jau piekto gadu Vecmīlgrāvī (Meldru ielā) notiks Mīlgrāvja krastmalas svētki – šogad, 9. augustā no plkst. 12.00 līdz 16.00, ikvienam svētku dalībniekam būs iespēja pārbaudīt savus spēkus un vērot citu varēšanas.

Mīlgrāvja Krastmalas svētki "Vecmīlgrāvis var!""Iepriekšējos gados Krastmalas svētku tēma tika izvēlēta, ejot līdzi laikam - pirmajos svētkos bija iespēja iejusties 12. gadsimta atmosfērā, kad ordeņa mūki raka Mīlgrāvi, otrajos - iepazīties ar viduslaiku bruņiniekiem, trešajā gadā hercogs Jēkabs aizveda uz 17. gadsimtu, savukārt pagājušajā gadā ceļojums notika apkārt pasaulei. Šogad esam izvēlējušies motivēt un iedrošināt gan sevi, gan vecmīlgrāviešus, gan mūsu viesus," stāsta pasākuma organizatore Zane Auškāpa.

Mīlgrāvja krastmalas svētki šogad svin jubileju – 5 gadus kopš pirmie svētki notika vēl neatjaunotajā bērnu laukumā. Pirms diviem gadiem, pateicoties Vecmīlgrāvja attīstības biedrības iniciatīvai un Rīgas brīvostas atbalstam, bērnu laukums tika rekonstruēts, un tagad tas kļuvis par vecmīlgrāviešiem iemīļotu atpūtas vietu. Par godu šai jubilejai pasākumu svētdien apmeklēs arī Rīgas brīvostas pārvaldes valdes priekšsēdētājs Andris Ameriks.

Tāpat kā citus gadus arī šogad Krastmalas svētku dalībniekiem tiks piedāvāta daudzveidīga un aizraujoša programma. Šī gada svētku mākslinieku galvenais uzdevums būs iedvesmot apmeklētājus darīt lielus darbus. Ikviens svētku priekšnesumu autors savā profesionālajā darbībā ir sasniedzis kādas virsotnes, tāpēc ar savu pieredzi dalīsies ar klātesošajiem svētku dalībniekiem. Būs skaistas dziesmas, krāšņas dejas, spēka paraugdemonstrējumi un daudz kas cits. Pasākumu vadīs un iedvesmas stāstus apkopos Latvijas Nacionālā teātra aktieris Juris Hiršs. Jau tradicionāli svētku laikā būs iespēja piedalīties dažādās interaktīvās darbnīcās un izmēģināt savas prasmes. Būs jau iepriekšējos Krastmalas svētkos iecienītas nodarbes, kā arī jaunas un nebijušas. Viena no svētku dalībnieku iemīļotākajām izklaidēm ir brauciens ar kuģīti "Jelgava", kas notiks arī šogad. Svētku noslēguma daļā visus dalībniekus priecēs tautā iemīļotā grupa "Karakums".

Arī šogad, pateicoties Vecmīlgrāvja attīstības biedrībai un Rīgas brīvostas atbalstam, Mīlgrāvja krastmalas svētkos bez maksas varēs piedalīties ikviens – jauns vai vecs, liels vai mazs. Aicinām ikvienu Vecmīlgrāvja iedzīvotāju vai viesi ļauties šim brīnišķīgajam piedzīvojumam!


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
çmim i ulët asnjë ndikim anësor 3dm

Anneshy

Every weekend i used to go to see this website, because i wish for enjoyment, since this this web site conations really pleasant funny material too. สมัคร betflix

Willy

Ronaldruirmienāktreģistrēties