Neatkārtojamais uzvedums "O tango – Ultimate Tango Show"

Liene Pundore, 02.12.2008., 19:21

4. decembrī, plkst. 20.00 Arēnā Rīga – amfiteātra konfigurācijā – mīlestības revolūcija uz skatuves, kur vienkopus būs gan teātris, gan deja, gan dzīvā mūzika, gan opera, radot katram siltas un neaizmirstamas sajūtas.

TangoBuenosairesas desmit slaveni dejotāji, pieci mūziķi un divi neatkārtojami dziedātāji jums atklās vienreizējo O tango juteklību un valdzinājumu. Šovs būs divos cēlienos ar 25 minūšu pārtraukumu. Katrs cēliens ilgs 50 minūtes.

Biļešu iepriekšpārdošana uz teatralizēto šovu Arēnā Rīga turpinās visās Biļešu servisa kasēs un DUS "Statoil" visā Latvijā. Biļešu cenas ir sākot no 18 Ls.

Šie mākslinieki ir atpazīstami ne tikai pēc viņu augstā līmeņa, bet arī pēc viņu stila dažādības. Teatralizētais uzvedums ir Astora Piacollas un Karlosa Gardela mūzikas pavadījumā.

O tango ir apbrīnojams mīlas stāsts divos cēlienos, 6 ainās un ar vairāk kā 100 krāšņiem tērpiem. Tas attēlo neatkārtojamo tango mūzikas vēsturi, kā arī tā leģendāro deju. Uz skatuves varēs ieraudzīt tādas zvaigznes kā Adriānu Verediči un Alehandru Obertu (Adrián Veredice & Alejandra Hobert ), kas ir gan šī uzveduma vadošais pāris, gan horeogrāfi, kā arī pasaules čempionus tango dejā - Fernando Trasia un Natalia Tonelli.

Mūzika un deja vienkopus izstaro visplašāko jūtu pasauli – kaisli, mīlestību, seksualitāti, juteklīgumu, kuru vairo graciozie un izaicinošie dejotāju augumi. Šīs emociju spēles dod skatītājam vienreizēju iespēju kļūt par liecinieku šo jūtu pirmatnības izpausmē.

4.decembrī visi varēs baudīt augstākās klases priekšnesumu "O tango", kā arī pirms tam Arēnā Rīga paši apgūt tango pamatsoļus pie Argentīnas tango deju studijas "Tangostudio" profesionālajiem pasniedzējiem un vērot labāko Latvijas tango dejotāju Aigara Stirnas un Gintas Opmanes priekšnesumu.

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Hello there Buy all styles of Ray-Ban Sunglasses only 24.99 dollars with FREE SHIPPING & Returns. If interested, please visit our site: lensoutlet.online To your success, Akilah Kultūras portāls HC.LV

Akilah

payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMigienāktreģistrēties