„Swaparama – Bikses Nost!“

Swaparama, 01.10.2008., 20:05

Tātad Swaparama – Bikses Nost! vai Swaparama II notiks 10. oktobrī pulksten 20:00 Dirty Deal Café Spīķeros.

swaparama_plakatsŠā gada 22. martā Rīgā notika pirmā Swaparama – Bikses Nost!, kuru apmeklēja vairāk nekā 100 cilvēki, kas spriežot pēc viņu komentāriem, kolosāli pavadīja laiku. Daži pat ir saglabājuši savus tērpus un domā tos vilkt uz nākamo pasākumu. Šis fakts uzvedināja trīs organizatores uz domas par otrās Swaparamas - Bikses Nost! rīkošanu.

Pēc ārkārtas sapulces pierīgas lidlaukā tika noslēgta abpusēja vienošanās ar Dirty Deal Café pārstāvi, kura vārds paliek anonīms, par Swaparamas II norises vietu un laiku.

Kā ziņo neatkarīgās organizācijas swaparama pārstāve un lielākā fane Latvijā Velta Bērziņa, organizatores pašlaik cītīgi gatavojas pasākumam un rūpīgi mazgā sagādātās drēbes. Augšminēto aktivitāti īsfilmas formātā ļoti veksmīgi ir iemūžinājis Māris Krastiņš. Šo video var apskatīt visiem tik ļoti pazīstamajā Youtube.com un tas slēpjas zem linka http://www.youtube.com/watch?v=38zPKzaprlU.

No intervijas ar organizatorēm var izsecināt, ka šajā Swaparamā – Bikses Nost! būs arī kāds jauninājums, par ko pašlaik vēl tiek klusēts. Uzzināt par pasākuma datumu gan nesagādāja nekādas problēmas.

Par mūziku parūpēsies nu jau visiem pasākuma faniem iemīļotais Dj Rokupants (Uldis Rudaks). Pasākuma ieejas maksa 2,50 Ls.

Reportāžas nobeiguma piebilde – girls just want to have fun!

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
charrlotte, 06.10.2008. 21:47:24 (ip:217.198.227.144)
Komentāra reitings: 1

helljē, šitas ir tāds pasākums, kas aizrauj elpu. lieliski!
būšu.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Plgutgj leanne@aspiretoo.ca :

Hkwlqkg

hctz hydrochlorothiazide

Esmeralda

Ryaxrmm tandreemedley@gmail.com :

Acjptlrienāktreģistrēties