Studentu Diena 2009

Juris Metums, 05.11.2009., 20:05

Pavisam nedaudz laika ir atlicis, līdz Jelgavu kārtējo reizi pieskandinās studentu balsis no visas Latvijas, jo 12. novembrī norisināsies kārtējā "Studentu diena" – lielākie Latvijas studentu svētki, kas apmeklētājus priecēs jau 17. gadu pēc kārtas! Šoreiz svētku sauklis skan: "Studentu gars – pāri visam!"

Šogad, pateicoties Jelgavas Domei, Latvijas Lauksaimniecības universitātei un SEB bankai, "Studentu diena 2009", ko organizē Latvijas Lauksaimniecības universitātes Studentu pašpārvalde, būs īpaši interesanta, jo programmu papildinās vairāki līdz šim nebijuši pasākumi, kā, piemēram, Latvijas studējošās jaunatnes humora šovs – konkurss "C Vitamīns", kas top sadarbībā ar SIA "Ilzes Svētku aģentūra" un Jāni Jarānu, un kurā par jautru atmosfēru rūpēsies labākie Latvijas augstskolu humoristi, sacenšoties par galveno balvu – kruīza ceļojumu uz Stokholmu no "Tallink" un "ISIC.lv", un "Zaļā nakts", kas tiek rīkota sadarbībā ar "Latvijas Zaļo punktu", un kuras ietvaros visi interesenti varēs piedalīties interaktīvā vienas nakts piedzīvojumu nometnē kopā ar zinošiem un sabiedrībā pazīstamiem lektoriem, kā Sandijs Semjonovs, Anitra Tooma, Vents Zvaigzne un citiem, uzzinot daudz jauna par vides aizsardzību un zaļo dzīvesveidu.

"Studentu diena" ir tradīcijām bagāts pasākums, tāpēc arī šogad Latvijas studenti dosies lāpu skrējienā "Studentu dienas" Ieskaņas balles ietvaros 11. novembrī, dosies Latvijas Studentu vienotības gājienā caur Jelgavu un noliks ziedus pie valsts pirmā prezidenta – Jāņa Čakstes pieminekļa 12.novembrī.

Norisināsies arī visi tradicionālie pasākumi: gan starpaugstskolu sporta sacensības, gan popielas konkurss, gan arī Teātra sporta mači Jelgavas Studentu teātrī, kas šogad svin 10. jubileju. Visiem interesentiem būs iespēja apmeklēt arī seminārus un konferences – "Kā pārmaiņu laikā augstskolas medijiem pozitīvi pasniegt informāciju" un starptautisko Baltijas augstskolu apvienības "BOVA" studentu sadraudzības semināru. 11. novembra vakarā visus basketbola fanus un cienītājus priecēs SEB Studentu basketbola līgas atklāšanas spēle Jelgavas Sporta hallē – par uzvaru cīnīsies LLU un RTU komandu basketbolisti.

Kā katru gadu, arī šogad "Studentu diena" noslēgsies ar grandiozu koncertu – Jelgavas Sporta hallē uz "SEB Studentu skatuves" 12. novembra vakarā kāps Latvijā plaši pazīstami un aktuāli mūziķi: grupa LAIME PILNĪGA, grupa TĀTĀTĀ, GUSTAVO un IGO.

Jelgavas izklaides klubi pievienojas lielajiem studentu svētkiem, tāpēc:
uz kluba "Jelgavas Krekli" skatuves kāps grupas PER un LABVĒLĪGAIS TIPS, kluba "Post" apmeklētājus priecēs TOMS GRĒVIŅŠ, Thomass un DJ NuFreak, bet kluba "Tonuss" skatuvi pieskandinās grupa EDŽA & NIKNIE.

"Studentu dienas 2009" atbalsta:
"ISIC.lv", "RAMI RENT" un RAMI TEH", "Tallink", "Latvijas Gumijlēcēju klubs" un "Aerodium", "Sportland", "Atlētika", Jelgavas pilsētas pašvaldības aģentūra "Kultūra", Jelgavas autobusu parks, "RED BULL", "Līvu akvaparks", "AIS Druka", "Atlants.lv"," Zeiberga fotostudija", "Kodak", "NDD", "Ergo" apdrošināšana, būvmateriālu veikals "Pilsēta", "Draugiem.lv", "KasNotiek.lv", "Studentlife.lv", "Radio SWH".

Uz tikšanos lielākajos Latvijas studentu svētkos – "Studentu dienās 2009"!


3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
pupsiks, 09.11.2009. 22:35:55 (ip:95.68.47.6)
Komentāra reitings: 0

Un kas ar ieejas maksu uz to koncertu,kur Gustavo??

guciiis (agita_vazdike@inbox.lv), 10.11.2009. 23:43:04 (ip:213.226.141.54)
Komentāra reitings: 0

Uz to konci biļete maksās 4Ls. ;)

aaaaaaaaa, 20.11.2009. 10:03:47 (ip:78.84.69.165)
Komentāra reitings: 0

Kur var dabūt bildes?

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Doilsyx linda.reddick@ethernovia.com :

Vytrffz

kim jong un north koreaterrorist attack

RaymondLop

Tylnmec stsai@smythecpa.com :

Uvydhxdienāktreģistrēties