„Skrien! Par Latviju" pirmais startēs Raimonds Bergmanis

Elīna Lazdāne, 17.10.2008., 16:10

Ginesa rekorda skrējienu “Skrien! Par Latviju” atklās spēkavīrs Raimonds Bergmanis. Viņš pirmais aizsāks 24 stundu garo 100 m stafeti, savukārt skrējienu svētdienas rītā noslēgs projekta „Nākamie 90” dalībnieks, 11 gadīgais Ronalds no Rīgas.

„Skrien! par Latviju” svinīgā atklāšana notiks 18. oktobrī plkst. 10.45. Visu 24 stundu garumā paralēli skrējienam norisināsies dažādas izklaides aktivitātes. Stadionā darbosies zaļais tirdziņš un deju telts, ikviens varēs piedalīties Mazdas vilkšanas sacensībās un Kalniešu spēlēs, kā arī skatīties tautā iemīļotās latviešu filmas.

Tāpat skrējiena organizētāji ir padomājuši arī par mazajiem „Skrien! par Latviju” dalībniekiem. No plkst. 11.00 līdz 19.00 būs atvērta bērnu telts, kurā norisināsies zīļuku un kļavu lapu darbnīca, Ginesa rekorda zīmējuma veidošana, sejas apgleznošana un citas radošas aktivitātes.

Šodien pēcpusdienā Latvijas jubilejas dienasgrāmatā www.lv90.lv būs pieejams saraksts ar visiem reģistrētajiem „Skrien! par Latviju” dalībniekiem pa skrējiena stundām. Aicinām ikvienu ieskatīties www.lv90.lv sadaļā „Skrien! par Latviju”, lai vēlreiz iepazītos ar skrējiena noteikumiem un lietām, kas jāatceras.

„Skrien! par Latviju” ir iecerēta kā dāvana Latvijas 90. dzimšanas dienā, kuras ietvaros notiks Ginesa rekorda labošanas mēģinājums kategorijā "Vislielākais dalībnieku skaits, kas 24 stundās piedalās 100 m stafetes skrējienā". Skrējiens norisināsies Rīgā, stadionā „Daugava”, Augšielā 1, no 18. oktobra plkst. 11.00 līdz 19. oktobra plkst. 11.00.

Uz „Skrien! par Latviju" īpaši ielūdz Mazda un Elvi. Pasākumu atbalsta Elsana. Ginesa rekorda oficiālais liecinieks - Radio SWH. Latvijas dzimšanas dienas draugi – portāls draugiem.lv.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
romanus, 19.10.2008. 00:21:53 (ip:84.237.175.148)
Komentāra reitings: 0

Viss ir brīvi! Video, audio, bildes, mp3, multenes, programas, jokainas klipi, tapetes darba galdam, smieklīgas videoklipi, video klipi, dziesmas, mūzika, mūzikālie faili mobilājam tālrunim, skrinseiveri mobilājam tālrunim, dažādas programas unu utliliti Jūsu datoram, speles, dokumentālie un multiplikācijas filmi, un arī liels skaitlis citus failus Jūsu baudai unu noderībai. http://romanus.filer.lv/Video/file-audi_faniem.flv.htm

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
tadalafil blood pressure

Collin

MichaelShith

MichaelShithienāktreģistrēties