Sigulda aicina uz Bērnības svētkiem

Baiba Bože, 28.07.2010., 11:42

1. augustā plkst. 12:00 Siguldas pagasta kultūras namā notiks tradicionālie Bērnības svētki.

Šo svētku būtība ir ģimenes stiprināšanai. Svētkos teiktie novēlējumi liek vecākiem pārdomāt un apzināties savu lielo atbildību bērna un sabiedrības priekšā, uzsverot arī kūmu lomu jaunā cilvēka audzināšanā. Bērnības svētki nereti paliek par vienu no visu laiku mīļākajām un jaukākajām bērnības atmiņām.

Ar mīļumu un sirsnību mazos gaviļniekus sagaidīs un pasākumu vadīs leļļu teātra aktieri Dzintra Duka Maisaka un Māris Podnieks. Katrs bērns tiks apdziedāts, apdāvināts un iepriecināts.

Krustvecāki savu krustbērnu varēs izšūpināt tradicionālajās svētku šūpolēs un sniegt laimes vēlējumus. Katram bērnam kā atmiņa par šo dienu tiks pasniegta dāvaniņa. Siguldas novada domes dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Inese Praņevska katram bērnam pasniegs oficiālu apliecību, kurā būs rakstīts krustvecāku vārds un uzvārds.

Gaiša, gaiša uguns deg
Tumšajā kaktiņā:
Tur Laimiņa mūžu raksta
Mazajam bērniņam.

Plašāka informācija pie Siguldas pagasta kultūras nama vadītājas Arisas Pastuhovas, tel. 67800953, 26432269.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMig

trump china channel news asianorth korea

RaymondLopienāktreģistrēties