Kultūras centrs "Rītausma" atdzimst pēc ilgākas klusēšanas

Inguna Zariņa, 22.03.2010., 10:59

Šā gada martā jaunās skaņās atdzimis kultūras centrs "Rītausma", kas Rīgā, Kandavas ielā 27 atklāts jau tālajā 1969.gadā.

Pēdējos deviņus gadus tas orientējās pamatā uz cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem, bet šobrīd koncentrēsies uz plašāku un daudzveidīgāku kultūras dzīves apkalpošanu Pārdaugavā, savus pakalpojumus sniedzot Iļģuciema, Dzirciema, Imantas, Zolitūdes, Āgenskalna, Ziepniekkalna un Torņakalna iedzīvotājiem.

Pārmaiņas ir tieši saistītas ar kultūras centra vadības maiņu – no 1.februāra to vada direktore Brigita Aldersone, bet no 1.marta viņai palīdz arī mākslinieciskais producents Arvīds Deģis.

Jau 27.martā tiks iedibināta jauna tradīcija – ikgadējs Rokenrola deju festivāls, ko organizē Akrobātiskā Rock-N-Roll kluba trenere Nadežda Lazorkina.

Savukārt 28.martā notiks pirmā no ikmēneša iepazīšanās un izklaides ballēm tiem, kam pāri 30 gadiem – "Mīlēsim sievietes!".

Tāpat Latvijas Nedzirdīgo savienības KC "Rītausmā" pieejama salsas, līnijdeju, balles deju un vēderdeju apmācība, floristikas un rotu darināšanas meistardarbnīcas, mazā biznesa kursi "Es dodos biznesā", Jauno žurnālistu skola vidusskolēniem un šeit patvērumu radusi biedrības "Latvijas Komēdijas teātris" bezmaksas aktieru un komiķu studija vidusskolēniem un studentiem.

12.martā pirmoreiz atvērta centra mājaslapa internetā – www.ritausma.lv, ko septiņās dienās apskatījušies vairāk nekā 450 unikālo lietotāju.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMig

trump china channel news asianorth korea

RaymondLopienāktreģistrēties