Apgleznošanas darbnīca Rīgas Porcelāna muzejā un kokļu mūzikas koncerti

Kristīne Lipenite, 16.11.2015., 19:05

18. novembrī aicinām piedalīties porcelāna apgleznošanas darbnīcā "Rīta zvaigzne" Rīgas Porcelāna muzejā, kā arī baudīt kokļu mūzikas skaņas muzejā "Rīgas Jūgendstila centrs".

AuseklītisRīgas Porcelāna muzejā (Kalēju ielā 9/11 (ieeja no Konventa sētas)) 18. novembrī no plkst. 12.00 līdz 17.00 ikviens interesents aicināts piedalīties porcelāna apgleznošanas darbnīcā "Rīta zvaigzne". Muzeja darbinieki svētku noskaņai sagatavojuši īpašu porcelāna apgleznošanas piedāvājumu – porcelāna auseklīšus (to dizainu veidojusi māksliniece Diāna Boitmane), kurus pēc apgleznošanas un apdedzināšanas būs iespējams izgatavot par brošu (brošas piespraude iekļauta cenā). Darbnīcu vadīs māksliniece Arta Baltā.

Īpašā piedāvājuma cena EUR 3.70. Īpašais piedāvājums – porcelāna auseklīša apgleznošana – pieejams ierobežotā skaitā.

Pārējais apgleznošanas piedāvājums pieejams par EUR 4.60 - 10.50 (atkarībā no izvēlētā priekšmeta). Ieeja Rīgas Porcelāna muzejā 18. novembrī no plkst. 11.00 līdz 18.00 būs bez maksas.

18. novembrī plkst. 13.00 un plkst. 15.00 muzejā "Rīgas Jūgendstila centrs" (Alberta ielā 12 (ieeja no Strēlnieku ielas)) notiks svētku koncerts "Skaista mana tēvu zeme", kurā koklētāju ansamblis "Teiksma" atskaņos latviešu tautas mūziku. Koncerts būs skaists veltījums Latvijas valsts dibināšanas gadadienai.

Jau par tradīciju kļuvuši koklētāju ansambļa "Teiksma" koncerti muzejā "Rīgas Jūgendstila centrs" Latvijas Valsts svētku dienā 18. novembrī. Koncertos skanēs latviešu tautas dziesmas, latviešu komponistu orģinālmūzika koklētāju ansamblim, kā arī latviešu dzejnieku dzeja par Latviju, tās skaistumu, dabu, cilvēku tikumu un mīlestību. Kokļu skaņās dzirdēsim latviešu tautasdziesmu apdares, kā arī komponistu – Valta Pūces, Viļņa Salaka un Ērika Ešenvalda mūziku.

Ieejas biļete pasākumā EUR 1.50.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Привет товарищи variant5

Robertdxq

Cvofzme elizabeth@aspiretoo.ca :

Bxzrgwk

Bguznhh reception@aspiretoo.ca :

Fyrkavrienāktreģistrēties