Jūnijā Jūrmalā notiks 16.Starptautiskais reklāmas festivāls "Golden Hammer"

Anna Muhka, 01.03.2015., 22:32

Pulcējot reklāmas profesionāļus no Baltijas, Skandināvijas un citām Eiropas un pasaules valstīm no 9. līdz 11. jūnijam norisināsies 16. Starptautiskais reklāmas festivāls "Golden Hammer".

Reklāmas festivāls "Golden Hammer"Tradīcijām bagātais reklāmas festivāls kļuvis par reģiona nozīmīgāko starptautisko festivālu, kurā tiek izcelti un apbalvoti iepriekšējā gada labākie darbi reklāmas un mediju jomā.

Festivāla konkursa darbos īpaši tiek meklētas radošas idejas un oriģinalitāte, kas aizrauj tās skatītāju un dod būtisku pienesumu zīmola vērtībai.

Tradicionāli festivāla darbu skati papildinās pasaules vadošo reklāmas un komunikācijas aģentūru vadītāju lekcijas. Tā ir lieliska iespēja arī Latvijas reklāmas nozares topošajiem un esošajiem profesionāļiem gūt iedvesmu, pieredzi un starptautiskus kontaktus.

Festivālā aicināti piedalīties visi, kas saistīti ar reklāmas vai mārketinga komunikāciju (aģentūras, dizaina un reklāmas izgatavotāj sabiedrības, kā arī reklāmdevēji, mediji un citas puses, kas bijušas iesaistītas reklāmas tapšanā) jomu.

Šogad festivāls norisināsies Jūrmalā, kur atjaunotajā Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē notiks vērienīgā apbalvošanas ceremonija.

Festivālu atbalsta Jūrmalas pilsētas dome, "Cision", Izdevniecība "Rīgas Viļņi", "JCDecaux Latvija", "Semarah Hotel Lielupe", "Airprint", "BMW", "Chaula.tv", "Mailigen", "DDB Worldwide Latvia".

Plašāk par festivālu mājas lapā: goldenhammer.eu.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Jrivsih linda.reddick@ethernovia.com :

Qwfhpqy

Xukycna linda.reddick@ethernovia.com :

Vmvobvr

Doilsyx linda.reddick@ethernovia.com :

Vytrffzienāktreģistrēties