Dailes teātrī tiks atkārtota radošā darbnīca bērniem "Papīra pārvērtības"

Liene Jakovļeva, 22.04.2015., 12:22

Ņemot vērā lielo interesi, svētdien, 26. aprīlī, plkst. 12.00 Dailes teātrī tiks atkārtota radošā darbnīca bērniem "Papīra pārvērtības", kas Dailes teātrī pirmoreiz notika 15. februārī.

 "Papīra pārvērtības"Pasākumu organizē Dailes teātris, līdzdarbojoties Latvijas Nacionālajai bibliotēkai, Aleksandra Čaka memoriālajam dzīvoklim un Pasaules Dabas fondam.

Baltā papīra lapa ir tik ietilpīga - tā sevī slēpj iespējas, kas savām rokām ļauj uzburt viskrāšņāko pasauli. Origami – spēja, salokot papīru, radīt gan ziedu, gan vardi, gan... Gluži visu no vienas papīra lapas gan nevar salocīt, bet paša radītu krāšņu ziedu katrs radošās darbnīcas dalībnieks varēs aiznest sev līdzi. Tāpat no olu iesaiņojamā materiāla taps rozes, kas tiek izmantotas ugunskura iekuram. Bet ar puķēm vien darbnīcas radošā doma neaprobežosies...

Krāsojot Aleksandru Čaku, ko tikko iznākušajā krāsojamā grāmatā "Reiz dzīvoja Čaks" iemiesojis mākslinieks Vilipsōns, darbnīcas dalībnieki varēs izzināt slavenā dzejnieka bērnības piedzīvojumus. Tiks skandētas Čaka dzejas rindas un veidota apziņa, kā rūpēties par dabas aizsardzību.

Darbnīcas dalībniekiem būs arī nelielas uzkodas.

Pieteikumus dalībai radošajā darbnīcā lūdzam sūtīt uz e-pastu pasakumi@dailesteatris.lv (lūgums norādīt bērnu vecumu). Ieeja pasākumā ir bez maksas. Aicināti bērni vecumā no 6 līdz 10 gadiem.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Rvebleb craig.farnsworth@ethernovia.com :

Mksfmhi

buy viagra online

Nellie

Yhtxxdk craig.farnsworth@ethernovia.com :

Qmmvuqgienāktreģistrēties