Putnu pavasaris Dabas muzejā

Elīna Pekšēna, 29.04.2015., 14:15

No 6. līdz 9. maijam Dabas muzejā norisināsies izstāde "Putnu pavasaris", kurā būs iespēja atklāt putnus pavasarī, piedalīties dažādās aktivitātēs un radošajās darbnīcās, iepazīt pavasara savvaļas augus un priecāties par pirmajiem dārza ziediem.

Putnu pavasaris Dabas muzejāMūs priecē pavasaris... Putnu dziesmas aizvien vairāk piepilda vēl dzestro gaisu. Kuri bija pirmie, kas atlidoja? Kur ligzdos mazie dziedātāji? Kādas olas dēs? Ko kurš putns ēd? Vai barība jau pamodusies? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem atbildes varēs atrast Dabas muzeja izstādē.

"Putnu pavasaris" norisināsies fotoizstādes "Mans putns" zālē, kur līdzās krāšņajām fotogrāfijām putnu izziņai tiks veltītas vairākas aktivitātes un izrādīti interesanti krājuma priekšmeti, piemēram, pārsteidzoši dažādās olas. Varēs izpētīt putnu spalvas, uzzināt būrīša stāstu, piedalīties izglītojošā spēlē par putniem pavasarī, kā arī vērot putnu dzīvo ēdienkarti tuvplānā – kraukšķīgās vaboles, sulīgās sliekas u.c.

Sadarbībā ar Nacionālo botānisko dārzu un Rīgas Dārzkopības un biškopības biedrību būs iespēja baudīt savvaļas un dārza ziedu skaistumu.

Sestdien, 9. maijā, māmiņdienai tuvojoties, izstādē varēs izgatavot mīļus un personīgus apsveikumus savām mammām, protams, par putnu tēmu.

Izstāde apskatāma ar atsevišķām ieejas biļetēm. Vairāk informācijas www.dabasmuzejs.gov.lv.

Izstādes darba laiks: T., Pk. – no 10.00 līdz 17.00; C. – no 10.00 līdz 19.00; S. – no 11.00 līdz 16.00.

Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
buy viagra online

Nellie

Yhtxxdk craig.farnsworth@ethernovia.com :

Qmmvuqg

MichaelShithienāktreģistrēties