Pasākumi Tukumā no 20.-26. jūlijam

Gundega Rugāja, 20.07.2015., 12:50

25. jūlijā pie Tukuma pilsētas vēstures muzeja "Pils tornis" notiks izstādes "Tukums lepojas" atklāšana, bet Tukuma Mākslas muzejā būs vērojams Ēnu teātris. Savukārt 26. jūlijā Pastariņa muzejā notiks amatnieku tirdziņš.

25. jūlijā plkst. 13.00 pie Tukuma pilsētas vēstures muzeja "Pils tornis" (Brīvības laukums19a) izstādes "Tukums lepojas" atklāšana. Izstāde sniegs informāciju par Tukuma pilsētas īpašajām dabas un kultūras vērtībām, cilvēkiem, tradīcijām un īpašajiem produktiem, ar ko lepoties un piedāvāt arī pilsētas viesiem. Dienas laikā pie "Pils torņa" notiks Tukuma pilsētas vēstures muzeja Dzimšanas dienas svinības, kur satiksies personāži no dažādiem gadsimtiem.

25. jūlijā plkst.16.00 Tukuma Mākslas muzejā (Harmonijas 7) Ēnu teātris. Piedalās bērnu radošās darbnīcas "Dārgumu meklētāji" dalībnieki.

26. jūlijā no 12.00 Pastariņa muzejā (Zentenes pagasts "Bisnieki", Dzirciems) notiks Saimnieka un saimnieces dienai veltīts pasākums "Annas un Jēkaba diena". Visas dienas garumā notiks amatnieku tirdziņš. Visi pārdot gribētāji aicināti uz lielo andeli un savas preces lielīšanu un slavināšanu. Pieteikties pa telefonu 28318467. Plkst. 13.00 amatierteātra izrāde. Īpaši pārsteigumi gaida Annas un Jēkabus.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Uwugbin kellydennis@ivieconsultingfirm.com :

Hyepnzf

Fgifvoj peterdennis@ivieconsultingfirm.com :

Lgvzqyl

Fjkkcac kellydennis@ivieconsultingfirm.com :

Bhkffztienāktreģistrēties