Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas pasākumi Daugavpilī

Lolita Kozlovska, 28.04.2015., 15:12

Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 25. gadadienai veltītā izstāde "Daugavpils + 25", dokumentālā filma par Latgali - "Pelikāns tuksnesī", kā arī svētku koncerti "Manā sirdī" un "Baltā dziesma Latvijai".

Neatkarības diena DaugavpilīDaugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā no 29. aprīļa līdz 18. maijam būs skatāma Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 25. gadadienai veltītā izstāde "Daugavpils + 25". Izstādē varēs ielūkoties muzeja krājuma fotogrāfijās, kas vēsta par Daugavpils nozīmīgākajiem un interesantākajiem notikumiem pēc valsts neatkarības atjaunošanas 25 gadu garumā: no 1990. līdz 2015. gadam.

4. maijā:

  • 14.00 – Kinoteātrī "Renesanse". Dokumentālā filma "Pelikāns tuksnesī". Pelikāns tuksnesī ir vēstījums par valsti valstī, Latgali, kas iezīmē Eiropas Savienības tālāko austrumu robežu. Režisors: Viesturs Kairišs. Gads: 2013, garums: 68 min.
  • 16.00 – Vienības laukumā Daugavpils skolu koru un deju koncerts "Manā sirdī". Gatavojoties XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, Daugavpils skolu kori, vokālie ansambļi, folkloras kopas un dejotāji aicina iepazīties ar dziesmu svētku repertuāru koncertā "Manā sirdī".
  • 17.30 – Vienības laukumā Profesionālais pūšamo instrumentu orķestris "Daugava", soliste Irēna Ancāne koncertā "Baltā dziesma Latvijai". Aicinām kopā ar profesionālo pūšamo instrumentu orķestri "Daugava (diriģents Arnolds Grīnberts) un solisti Irēnu Ancāni vienoties kopdziedāšanā koncertā "Baltā dziesma Latvijai".

Svētkus rīko: Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde, Latviešu kultūras centrs.

Svētkus atbalsta: AS "Swedbank".

Papildus informācija: www.kultura.daugavpils.lv, www.vienibasnams.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Uwugbin kellydennis@ivieconsultingfirm.com :

Hyepnzf

Fgifvoj peterdennis@ivieconsultingfirm.com :

Lgvzqyl

Fjkkcac kellydennis@ivieconsultingfirm.com :

Bhkffztienāktreģistrēties