Labākie paraplanieristi tiekas izstādē Atpūta un Sports 2009

Inese Šubēvica, kluba “Adrenalīns” pilote, 26.03.2009., 21:32

26.-29.martā izstāžu centrā Ķīpsala norisināsies izstāde Atpūta un Sports 2009, kur ekstrēmo sporta veidus pārstāvēs arī paraplanieristu kluba Adrenalīns labākie piloti.

paraplKluba Adrenalīns stendā būs iespēja noskatīties labāko 2008.gada sezonas filmu izlasi, ko veidojuši paši paraplānu piloti, saņemt konsultācijas par drošas lidošanas pamatprincipiem, uzzināt atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, kas saistīti ar pilota licences lidošanai ar paraplānu iegūšanu un klausīties nebeidzamos labāko Latvijas paraplanieristu stāstus par "para-veitingu", "para-seksu", termāļiem, "dust-devil", u.c. paraplanierisma sakarībām. Ikvienam apmeklētājam būs iespēja uzdāvināt sev un saviem mīļajiem tās fantastiskās putna lidojuma sajūtas, ko nevar izbaudīt ne ar vienu citu lidaparātu pasaulē.
Vairāk par paraplanierismu Latvijā varat skatīt arī internetā www.adrenalins.lv vai sazinoties ar paraplanierisma kluba vadītāju Mihailu Vavilovu (mihail@adrenalins.lv, 29119899).


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Ltbdvtl duc_duy@yahoo.com :

Bwtetyd

Оооо боже почему роскомнадзор не блокирует этот сайт? Там же дети как им не стыдно! <a href=produkpower.com>produkpower.com</a>

Edwardsmund

Gqfurus duc_duy@yahoo.com :

Pmhihxaienāktreģistrēties