"Parad Alle" atkal Daugavpilī

Miervaldis Brodovs, 20.11.2008., 15:53

Cirkam piemīt bērnības smarža. Ja katram no mums šobrīd pavaicātu par spilgtākajiem iespaidiem mazotnē, tad lielākā daļa no mums nosauktu tieši cirka vārdu.

Cirku Daugavpilī mīl, un laikam tāpēc jau trešo gadu pēc kartas lielos un mazos daugavpiliešus priecē Starptautiskais cirka festivāls "Parad Alle". Nav izņēmums arī šis gads, kad 21. un 22. novembrī Kultūras pilī pulcēsies cirka kolektīvi no Zviedrijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

Jebkurš festivāls nevar notikt tukšā vietā. Daugavpilieši varbūt lepni, jo Daugavpilī darbojas tāds ilggadīgs kolektīvs, kā cirka studija "Jaunība", kuru jau trešo gadu desmitu vada Marija un Jevgeņijs Čirkovi.

Bijušie cirka mākslinieki pa šiem gadiem ir izaudzinājuši ne tikai vairākas paaudzes cirka mākslinieku, kas šobrīd strādā cirkos visā pasaulē, bet arī neskaitāmas paaudzes cirka skatītāju Daugavpilī. Tāpēc likumsakarīgi, ka festivāls, kas tikai trešo reizi notiks Daugavpilī, ir jau iemīļots un gaidīts.

Lai programma būtu interesanta visām paaudzēm programmās varēs redzēt arī dresētus lāčus, žņaudzējčūskas, trušus, žurkas un jūras cūciņas. Programmu vadīs Rīgas cirka direktore Lolita Lipinska.

Gala koncertu sākums 22.novembrī plkst. 11.00 un 16.00. Biļešu iepriekšpārdošana kultūras pils kasē.
Tālrunis informācijai - 65443809.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
payday loans US

Cindi

Hello, I lunched a new site with costum scripts to publish latest news and events on finance, currencies and economy. Please leave your comment about my website. You can find the website in my signature. Thanks.

JefferyMig

trump china channel news asianorth korea

RaymondLopienāktreģistrēties