Notiks politiskās satīras vakars "Satīra un ģitāra"

Baiba Vanaga, 04.10.2010., 14:43

7. oktobrī, plkst. 18:00 Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā notiks politiskās satīras vakars "Satīra un ģitāra", kurā uzstāsies komiķu tandēms Eduards Liniņš un Andris Akmentiņš. Aicināti visi interesenti!

Notiks politiskās satīras vakars "Satīra un ģitāra"Vērojot mūsdienu politiskās norises, žurnālists, politikas kometētājs Eduards Liniņš un dzejnieks Andris Akmentiņš radījuši vairākus satīriskus skečus, kurus piedāvā noskatīties politiskās satīras vakarā "Satīra un ģitāra". Šajos skečos abi komiķi apspēlēs Latvijas aktualitātes, tādējādi teatrālā veidā paužot savu attieksmi pret pašreizējo valsts politiku. Priekšnesumu papildinās Andra Akmentiņa sacerētās dziesmiņas par šo pašu tēmu.

Politiskās satīras vakars "Satīra un ģitāra" tiek rīkots saistībā ar 20. gs. 20. gadu karikatūru izstādi "Politiskā vēršu cīņa Latvijā", kura kopš septembra ir eksponēta Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzeja telpās un būs apskatāma arī pasākuma apmeklētājiem.

Savukārt nākamajā ceturtdienā, 14. oktobrī, kad apritēs divi gadi kopš Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzeja atklāšanas, tiek rīkots seminārs "Satīra un māksla", kurā būs iespēja uzzināt ko vairāk par satīru 20. gadsimta 20. gadu mākslā, literatūrā un teātrī.

Uz tikšanos muzejā!
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Uwugbin kellydennis@ivieconsultingfirm.com :

Hyepnzf

Fgifvoj peterdennis@ivieconsultingfirm.com :

Lgvzqyl

Fjkkcac kellydennis@ivieconsultingfirm.com :

Bhkffztienāktreģistrēties