Noskaidrots, kuri jaunieši dosies iecietības braucienā

Liene Jankovska „Liepājas Jaunatnes centrs” sabiedrisko attiecību speciāliste, 28.03.2009., 00:20

Beigusies pieteikšanās "Iecietības braucienam". Liepājas Jaunatnes centrs noskaidrojis, kuri jaunieši no 22. līdz 25. aprīlim dosies uz Vāciju un Dāniju.

jaunsNo 17 iesūtītajām jauniešu motivācijas vēstulēm, braucienam tika izvēlēti: Klinta Pūce, Roberts Piķelis, Linda Steda, Ivars Ķivelītis, Evija Reine un Linda Vītola. Jaunieši bez maksas varēs iepazīties ar Vācijas – Dānijas kultūras dažādību, vēstures īpatnībām un uzzināt par iecietību.

Lai pieteiktos jauniešiem bija jāiesūta motivācijas vēstule. Kopumā tika saņemtas 17 jauniešu vēstules, no kurām tika izvēlēti tie seši jaunieši, kuri dosies "Iecietības braucienā". Izglītojošās ekskursijas mērķis ir veicināt iecietību starp dažādām kultūrām un zināšanas vēsturē. Brauciens dot iespēju jauniešiem izpētīt Baltijas jūras reģiona valstu vēstures atšķirības, kā arī rast vienojošo šo valstu nākotnē. Tiks aplūkotas arī problēmas, kuras pastāv iecietības jomā Eiropas Savienībā. Brauciena laikā jaunieši varēs apskatīt vēsturiskas vietas, iepazīties ar mutvārdu folkloru, kā arī kopīgi iztēloties kāda būs Baltijas jūras reģiona valstu kopīgā nākotne.

"Iecietības brauciens", kura laikā jauniešiem būs iespēja paciemoties gan Vācijā, gan Dānijā tiek rīkots Projekta "Dažāda vēsture – vienota nākotne" ietvaros. Iecietības brauciens tiek rīkots katru gadu.

Uzziņai: Projekts "Dažāda vēsture – vienota nākotne" sastāv no trim galvenajām daļām Baltijas pilsētu savienības ietvaros: vienotas informācijas sistēmas izveidošanu, brīvprātīgā darba attīstību un jauniešu nevalstisko organizāciju atbalsta tīkla veidošanu. Projekta kopējās izmaksas ir 390 316 eiro. Kā partneri tajā darbojas Liepāja, Kalmāras pašvaldība Zviedrijā, Koldinga (Dānija), Tallina (Igaunija) un Baltijas pilsētu savienības sekretariāts Polijā. Liepājas pašvaldība nodrošina projekta līdzfinansējumu 7636,88 eiro ik gadu.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
chloroquine phosphate generic

Carmel

MycaviarRok

cheap auto insurance cheap auto insurance quote quote auto insurance affordable auto insurance free auto insurance quotes

Michaleienāktreģistrēties